Henüz 11 Günlük P90X :-)

Merhablar P90X Ailesi :-)

Evet, 11. günümün mutluluğunu anlatmak çok güzel bir şey ve fotoğraflarını göndermeden de içim rahat etmeyecek, çünkü bu göndereceğim fotoğraflarla yeni başlayacak arkadaşları motive edebilmek boynumun borcu idi :-) Hazır konuşmaya başlamışken bir kaç bir şeyler daha eklemek istedim.

Aykut Hocam yardımlarını esirgemediği için de ayriyeten ona teşekkürlerimi sunarım. Her P90X antrenmanından sonra her gün 10 km ve arttırarak koşu/yürüyüş eklemiştim. Bunu Aykut Hocam’a sorduğumda inşallah devamını getirirsin demişti. Şimdi her gün yürüyüş ve P90X yapmaktan hiç sıkılmıyorum, akşam olsa da yapsam diye saatlari, dakikaları sayıyorum. O yüzden yeni başlayacak arkadaşlara tavsiyem yapabiliyorsanız her gün ekstradan yürümeniz. Kilo verme ve sıkılaşma bakımından daha kolay olacaktır ve süreci hızlandıracaktır.

Yemek konusuna gelince de, alkolden, coladan, asitli içeceklerden uzak durdum. Ben tam 1.5 aydır alkol ve asitli içecek içmiyordum, bir de üzerine P90X (10 günluk) ve 1 aydır yürüme sonucu -8 kilo verdim.

Şimdi bunları sizinle paylaşmak istedim, doğru yolda olduğuma inanıyorum ve P90X’e güveniyorum. Diğer akradaşlarım 11 günlük P90X serüvenini genellikle hep fotoğrafsız paylaşmıştı. Ben ise göğsümü gere gere paylaşıyorum. Şimdiden teşekkürler, olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum…

Teoman 11

8 Yorum

 1. merverol

  11 gün için güzel değişim olmuş. Benim 10. Gün bitti hala gözle görünür değişiklik yok :((((( vücudum geç tepki verecek sanırım değişimi göstermek için. 2. Turun sonunu hayal edemiyorum. Durmak yok yola devam diyelim senin sloganınla :))))

  Cevapla
 2. musess

  11 gün inanılmaz fark var gerçekten tebrikler =D>

  Cevapla
 3. fazildervisoglu

  Harika bir başlangıç olmuş süpersin dostum

  Cevapla
 4. teoman.T

  Cok sagolun tsk edrim bugun 13 günüm daha devam durmak yok 80 leri sayarkendene simdi.ise.70leri sayiyoru gunler cabuk geciyor tekrardab tsk ederimbeni izlemye devam edin ;))

  Cevapla
 5. BBatuhan

  Abi gerçekten inanılmaz bir sonuç ve 11 günde, inşallah finalde çok daha iyi sonuçların olur :D Başarılar

  Cevapla
 6. Hayati

  Mrb. Teoman:

  Öncelikle hoşgeldin P90X ailesine yazını okudum, çok iyi bir yolda gidiyorsun seyrin harika aldığın sonuçlar kısa sürede muhteşem 8 kilo dile kolay bu kısacık sürede. Ben de bir P90X mezunu olarak ve halen aktif bir kullanıcısı olduğum için söylüyorum ((bağımlısıyım artık:)) çok doğru bir karar vermişsin ve Tony’nin de dediği gibi inan nefret edeceksin ama bayılacaksın da bundan hiç şüphen olmasın. Hedeflediğin vücut ölçüleri ve istediğin,gerçekleştirmeyi arzuladığın her neyse

  hepsinin yolu,
  P90X’te:)

  Cevapla
 7. teoman.T

  Sagolun hojam cok tesk edrim ama.her zaman dedigim.gibi p90 yapmadigimda yuruyusten nefret ediyorum ama p90 yapip ustune yuruyus yaptigimda cok zevk.aliyorum durmuyorum yuruyorum.kosuyorum evet sizin ve p90x ailesinin yanimda olmasi beni daha da ateslendirim heveslendiriyor cok sagol hocam tsklrr tonyde boyle bi sporu bizle tanistiridigi icin ;))

  Cevapla
 8. Teoman Selam,

  Whatsapp’tan fotoğrafları ilk gönderdiğinde sonuçlarını nedense 60 gün sonuçları olarak düşünmüştüm ve yine de beğenmiştim. Şimdi yazını yayınlarken henüz 11 gün olduğunu farkettim ve inanamadım!

  İşte şimdi gerçekten süper gidiyor ve 90 gün sonuçları kesinlikle hayat değiştirici türden olacaktır. Senin elinden hiçbir şey kurtulmaz, bunu hepimize göster…

  Aykut

  Cevapla

Yorum Paylaşınız