1 Gün ara ve yeniden P90X

Merhaba,

Dün oldukça rahatsızdım bu nedenle maalesef ki dün yapmam gereken Cardio-X programı bugüne sarktı, aslında bugün de sağlık durumumun pek iyi olduğunu söyleyemem ama ayakta durabiliyor ve hareket edebiliyorsam yapabilirim diye düşündüm. Çünkü iki gün ara vermek mental olarak programı bırakmayı kabul etmek olabilirdi. Gayet üşengeç bir şekilde Cardio-X DVD’sini taktım ve başladım.

Büyük bir şaşkınlık içerisindeyim şu an, çünkü tüm gün ofiste hareket ettirmekten çekindiğim bedenim birden bire canavar kesildi ve geçen hafta tamamlayamadığım saniyeleri bu hafta tamamlayarak DVD’deki Dreya’nın hareketi hariç hepsini yaptım. Dreya’nın hareketini yapamama sebebim ise bugün çalıştığım alanın o hareket için yeterli olmaması idi. Bir hafta önce yapamadığım hareketler bugün bu hasta halime rağmen oldukça eğlenceli bir şekilde başarı ile gerçekleşti. Üstelik dün akşam yorganın altında 10 kat kıyafet ile atamadığım teri şuan halen atıyorum.

Ne yalan söyleyim hemen duşa koşmam gerekiyordu ama öncelikle yazıyı yazmak ve sizlerle bu başarıyı paylaşmak istedim. Bugün anlıyorum ki ben pes etmeyeceğim. Biraz zorlasam yarın yapmam gereken DVD’yi bile koyup yapabilirim şuan ki başarma hazzının vermiş olduğu şevk ile. Gerçekten şu an mutluyum.

içten

10 Yorum

 1. icten

  Serhat Merhaba,

  Bir kere başlayıp ilk haftayı atlatırsan, tüm gün boyunca aklındaki tek şey eve gidip DVD’ye başlamalıyım oluyor.

  Cevapla
 2. Çok güzel bir site olmuş bugün keşfettim ve kaç saatte daha bitiremedim. Umarım bir gün ben de sizin gösterdiğiniz cesareti ve azmi gösteririrm ve benim de değişim yazılarım yayınlanır.

  Cevapla
 3. Ben de şu zenci olana, hani yağ oranı 0.5 olan varya adı neydi onun :D

  Cevapla
  • Adam. Yani adamın adı Adam! :-)

   Cevapla
   • gercekten adına yakışıyo adam :)

    Cevapla
 4. :-) Evet, her ne kadar Dreya çoğu video’da Tony abimizin sağ kolu olsa da, Cardio’da yok. (Her video’da Sophia’nın olmasını tercih ederdim bu arada :-)

  Cevapla
  • icten

   Ben şahsen Dreya’ya hayranım:)

   Cevapla
 5. Tebrikler İçten,

  En egzersiz yapmak istemediğin anda bile bitirdikten sonra vücudunun salgıladığı Endokrin Hormonu’dur seni mutlu yapan. Yani P90X seni mutlu ve pozitif yapar!

  Not: Yalniz Cardio-X DVD’sinde Dreya yok, kasdettiğin Core Synergistics olmasın?! :-)

  Cevapla
  • icten

   Teşekkür ederim Hocam.

   Hayır kast ettiğiim Dreya’nın bulmuş olduğu hareket, yani ayakta iken yere uzanıp kalçamızın üzerine yükselip daha sonra ayağa kalkıp zıpladığımız hareket:)

   Cevapla
   • Tamam şimdi oldu. Ben de yoksa İçten bizi kandırıyor mu diye düşünecektim :-p

    Cevapla

Yorum Paylaşınız