Zehra’nın P90X Sonuçları…

Merhaba P90X-Türkiye Ailesi,

Sizlerle 90 günlük P90X sonuçlarımı paylaşmak istiyorum. Bu maceramı en kısa şekilde özetlemem gerekirse: P90X tek kelimeyle mucize!!!

Yıllardır göbekli gezmişim, utanarak sıkılarak… Bir çok spor yapmama rağmen bu kadar etkili sonuç alamamıştım. Aslında zor ama bir o kadar da eğlenceli bir spor bu. Hem ağlayarak, hem gülerek yapıyorum, yapmayınca resmen mutsuz oluyorum ?

Herşeyden önemlisi bilinçli bir spor, neyi ne için yaptığını anlatan bir spor, kısacası benim hayatımda artık en önemli vazgeçilmezlerimden biri oldu. Bize bu imkanı sağladığınız için çoook teşekkür ediyorum P90X Ailesi??

Zehra – P90X ile 90 Gün…

1 Yorum

 1. Sana da çoook tebrikler Zehra! :)

  Şimdi baktım da, tam olarak 12 Nisan tarihinde “Merhaba uzun zamandır takip ediyorum ve sonunda başlamaya karar verdim.” yazmışsın… İyi ki de başlamışsın!

  Zaten işin doğrusu, ben bugüne kadar P90X’e başladığına pişman olan TEK BİR KİŞİ BİLE görmedim. Herkesin tek pişmanlığı genellikle “neden daha önce başlamamışım ki?!” olur :)

  Sonuçlarını tekrar tebrik ederim. Whatsapp’tan da konuştuk ama tabii istersen bu bir son değil, bir başlangıç. Müsait olduğun zaman http://www.p90xtr.com/form linkindeki formu güncel bilgilerinle doldurursan, devam programını da en iyi şekilde hazırlayalım.

  Ömrünün sonuna kadar sürecek “Fitler Dünyası”na hoşgeldin :)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız