Yolu Yarıladım

Verimsiz ilk ayın ardından yüksek bir motivasyon ile son 5 haftaya giriyorum. Ne yazık ki ilk 2 hafta diyetime hiç dikkat etmedim. Ama 3. haftadan itibaren ekmeği, kolayı ve tüm şekerli yiyecekleri bıraktım. Vücudum ancak 1 hafta içinde kendine geldi. 4. hafta direk maksimum antrenmanlara geçtim. Bugün Pure Cardio yerine Max Cardio Conditioning yaptım. Şu son 5 gün gördüm ki Max. antrenmanların üstesinden gelebiliyorum. Fakat en az 2 günde bir yaptığım abs antrenmanlarını maksimum antrenmanların yoruculuğu yüzünden yapamıyorum.

Recovery Week haftası Core Cardio & Balance yerine Max Internal Sports Training koymayı düşünüyorum. Biliyorum ki 2.ayın ilk haftasından itibaren çok yoğun olacağım ama asla bırakmayacağım programı.

İlk iki haftanın açığını kapatmak için dinlenme günü olan Pazar günlerini de değerlendirsem mi diye düşünüyorum. Aldığım L-Carnitin’in bir etkisi midir bilemeyeceğim ama çok çok enerjiğim. Sabah antrenmanı yapmama rağmen kalkıp şimdi yine yapasım var :-)

Ayın 30’u gelişimi gözlemlemek için fotoğraf çekmem gerekiyor ama şu anda hiç içimden gelmiyor. Farkındayım fazla bir gelişme gösteremedim. Yine de yılmak yok, yola devam!

.

4 Yorum

 1. Azim+İrade = Başarı :) böyle devam

  Cevapla
 2. Öncesi ve sonrası fotoğraflarınızı sabırsızlık ile bekliyorum.

  Cevapla
 3. Insan neticeleri gordukten sonra birakmak istemiyor .Programi asla bırakmayacağım diyorsanız siz bu işi kapmışssınız demektir.

  Cevapla
 4. Yazıların gayet güzel, devamı gelir inşallah.

  P90X’i tamamladıktan sonra Insanity konularında tecrübelerine ihtiyacım olacak. O zamanlarda da buralarda ol! :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız