Yılbaşı Çekilişi Kazanan(lar)ı!

Evet, beklenen an geldi çattı! Sadece bir hafta içerisinde, “P90X-Türk’ten Yılbaşı Hediyesi” blog’u inanılmaz bir ilgi ve katılım gördü, beraberinde de Türkiye’nin mevcut en büyük Ev Fitness sitesi www.p90xtr.com’u rekor üye sayısına ulaştırdı. Siteyi hergün ziyaret eden, yorumlarıyla, yazılarıyla katkıda bulunan ve de hergün evlerinde P90X ile ideal vücutlarına ve sağlıklarına kavuşan herkese tekrar teşekkürler.

WordPress Database’in güvenli verilerine dayanarak yapılan çekilişe göre, tamamı Türkçe destekli P90X DVD Seti, P90X Barfiks Barı, Optimum Nutrition Whey Protein, Optimum Nutrition Multi-Vitamin ve Muscle Pharm Pre-Workout Supplement’ten oluşan muhteşem Yılbaşı Paketini kazanan şanslı P90X-TR üyesi…

“dionysos”

Kendisini tebrik ediyor ve armağanı ulaştığında kendisinden bir P90X yazısı bekliyoruz.

Ayrıca sitedeki paylaşımları, katkıda bulunduğu yazıları, 63 adet onaylı yorumu ve sadece 35 günde gösterdiği (ve paylaştığı) başarıyı motive etmek adına “Moment” adlı üyemize de teselli ödülü olarak P90X Barfiks Barı hediye ediyoruz. Moment bir yazısında, sonuçlarını elinde Barfiks Barı olmadan aldığından bahsetmişti, yeni P90X Barı sayesinde başarısına ve gelişimine hız katmasını diliyoruz.

Ve son olarak şunu söylemek istiyoruz ki… Aslında her biriniz kazanansınız; P90X ile tanıştığınız ve hayatınızın en iyi fiziğine ve sağlığına kavuşma şansını elinizde bu kadar yakın tuttuğunuz için…

Herkese Mutlu Yıllar…

 

11 Yorum

 1. Offf be! Bi kere de sans benim yanimda olsun! Benim icin inanilmaz motive olurdu. Simdi bar vr protein tozum eksik .

  Cevapla
 2. Aykut Hocam, sevindirici mailinizi yeni aldım, cevap da yazdım ama bir de burdan yazmak istedim. Özetle, hayatımda kazandığım en anlamlı hediyelerden biri olduğunu söyleyebilirim. Hiç ama hiç tahmin etmiyordum böyle bişey, uımarım P90X’in hakkını verebilirim, şimdi tek düşündüğüm bu :-D

  Ayrıca Moment arkadaşımın kazanmasına da çok sevindim. Kesinlikle hak ediyordu. Yukarıda yorum yazan arkadaşlara ve en başta size tekrar çok teşekkürler.

  Herkese de sağlık dolu mutlu yıllar :-)

  Cevapla
  • Güle güle kullan! 2013 yılı ve sonrası hep böyle şanslı olsun senin için! İleride programa başladığında yazılarını da bekliyor olacağız. (Ve belki setinle birlikte çekilmiş bir resim sitede hoş dururdu :-)

   Cevapla
 3. 31 aralık itibariyle başaldım ancak bugun malesef yapamadm yalnız yarın tekrar devam edicem…

  Cevapla
  • İkinci günden fire verdiysen kötü!!!

   Şaka yapıyorum, P90X esnek bir programdır, kaldığın yerden devam edebilirsin. 1 Ocak günü, atlamak için fena da bir bahane değil! :-)

   Cevapla
 4. sayfaya tıklamadan önce kesin moment kazanmıştır diyordum açtığımda da direk gözüm momentin ismine gitti dedim kazanmış ama sonra tam okudum gördümki dionysos ? şaşırdım . hayırlı olsun .

  Cevapla
 5. Tebrikler resimlerini yazılarını bekliyoruz… :)

  Cevapla
 6. kazanan arkadaşı tebrik ediyorum :) bu arada barfiks barı için cokk teşekkür ediyorum hediyeler arasında en cok ihtiyacım olan şeydi :)

  Cevapla
 7. Kazanan arkadaşı tebrik ederim. Moment’ e verdiğiniz hediye için de site yöneticilerini ayrıca tebrik ederim.

  Cevapla
 8. Kazanan arkadaşları tebrik ediyor ve iyi geceler diliyorum. İyi yıllar.

  Cevapla
 9. tebriklerrrr :))))

  Cevapla

Yorum Paylaşınız