Yerli Önce & Sonra’lar Sayfası Yenilendi

Bundan neredeyse 5 yıl önce, Türkiye P90X Programı ile resmi olarak ilk kez tanıştığında bizler, en büyük motivasyon kaynaklarından biri olan “Önce & Sonra” değişimlerinde, hep John’larla, Jane’lerle idare ediyorduk…

Neyse ki o derelerin altından çok sular aktı ve artık “Öncesi & Sonrası” değişimlerinde, %100 yerli, %100 bizden, Teoman’lar, Gökhan’lar, Ferhat’lar, Müge’ler, Merve’ler, Berat’lar, Ayhan’lar, Özkan’lar, Ramadan’lar, Erdoğan’lar, Esra’lar (ve isimlerini buraya sığdıramayacağımız sayısız kişiler) var…

Bizler de, bu en büyük motivasyon kaynaklarından biri sayılan Yerli Önce & Sonra’lar sayfasını, kapsamlı bir güncelleme ile sizler için yeniledik. Her an motivasyona ve sizi “Play” tuşuna bastıracak o itici güce ihtiyaç duyduğunuzda, “onlar yapabiliyorsa, ben de yapabilirim” prensibi ile, bu sürekli güncel bölümü ziyaret etmenizi şiddetle öneririz!

Not: Siz de, bu bir nevi Efsaneler Geçidi (Hall of Fames) bölümünde yer almayı hak ettiğinizi düşünüyorsanız, kendi değişiminizi ve vücut transformasyonunuzu bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yerli Önce & Sonra’lar Menüsü

Yerli Önce Sonra

3 Yorum

 1. Bende p90x programına başlamayı düşünüyorum ama hangi programına başlamalıyım pek bi lilgim yok classic lean double şeklinde listeler gördüm ama ben pek anlamıyorum boyum 160 kilom 75 kilo vermek istiyorum hangisini yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

  Cevapla
  • Merhabalar, tabii ki yardımcı olalım. İsterseniz http://www.p90xtr.com/form linkine bilgilerinizi girebilirsiniz, ona göre en uygun program tavsiyesinde bulunuluyor.

   Cevapla
 2. SerdarD

  Motive olmak için hemen hemen hergün gezindiğim bir sayfaydı zaten, güncellenmesi süper olmuş. İnşallah birgün biz de orada yer almaya hak kazanırız. Arkadaşları tebrik ederim.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız