Yeni Bir Ben!

Merhaba.

Ben İlayda ve aslında uzun süredir aranızdayım. Ve işte size kısa hikayem…

İlkokul 1’den sonra sürekli kilo almaya başladım. Küçükken farklılıkları insanlar kabullenir fakat zaman geçtikçe farklılıklar artık su yüzüne çıkar ve sizi ya da diğer insanları rahatsız etmeye başlar. Bende de aynısı oldu. Büyüdükçe kendimi sevmemeye başladım. Ne yazık ki biraz geç geldi aklım başıma.

Bir gün öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakarken P90X ile karşılaştım. Ve hemen aldım programı. Başladığımda 76 kiloydum. Şu an ise 58 kiloyum. Görünüşüm değişti. Artık istediklerimi giyiyorum ve en önemlisi kendime güveniyorum.

Size tek söyleyeceğim şey asla durmayın, çünkü bu iş bir bakıma çok fazla hırs ve kararlılık gerekiyor. İnsanlar ne derse umursamayın siz devam edin. Çünkü yaptığınız her şey eninde sonunda karşılığını verir. Tıpkı bana yeni bir “ben” verdiği gibi…

2 Yorum

 1. Histoire

  İlayda sen böyle bir değişim geçirirken neden kendini insanlardan esirgedin, bir çok kişiye ilham kaynağı olabilirsin. Bence kesinlikle daha fazla yazı paylaşmalısın. Tebrik ediyorum.

  Cevapla
 2. Merhaba İlayda,

  Şaşırttın beni! Uzun süredir senden haber alamıyordum ama usul usul bizi ve programı takip ettiğini bilmiyordum. Aldığın sonuçlara ve yaşamındaki pozitif değişikliğe inanılmaz sevindim.

  Artık daha fazla aramızda olmalısın, senin tecrübelerinden de faydalanacak pek çok kişi olacaktır.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız