1 Haziran… Yaz Sonunda Geldi!

Bu sene havalar kötü gidiyor, soğuk, yağmur, çamur derken… ne olursa olsun işte sonunda Haziran geldi… Yaz mevsiminin resmi başlangıcı! Kışın ortasında, yaz için fit olma planları yapanların sanki hiç gelmeyecek zannettiği yaz, geldi işte :)

Kendinizi henüz ideal fiziğinizde görmüyorsanız ama ideal fiziğinize ulaşmayı ve artık orada kalmayı gerçekten diliyorsanız, şimdi bunu gerçekleştirmeye başlamanın tam zamanı.

P90X Programı, bugün hala dünyanın bilinen EN İYİ, EN ETKİLİ ve EN HIZLI SONUÇ VEREN vücut transformasyon programı. Bu sayfalarda, Youtube videolarında, sosyal medyada, belki yakın çevrenizde, okulunuzdaki, iş yerinizdeki arkadaşlarınızda, inanılmaz sonuçlarını gördünüz… Ve Ana Sayfa’daki o küçük banner’in size her gün hatırlattığı gibi, P90X’e şimdi başlarsanız Ağustos sonunda hayatınızın en iyi ve fit fiziğine sahip olacaksınız.

Hiç bir başarı “ter atmadan” gelmez ve burada bolca (booolcaaa…) ter atacağınızdan emin olabilirsiniz. Ama sonunda bu yaz, belki ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız ve hayatınızın akışını değiştirdiğiniz yaz olacak.

P90X için son çağrı… Fiziğinizi, hayata bakış açınızı, enerji seviyenizi, duruşunuzu-yürüyüşünüzü, öz güveninizi, kısacası her şeyiyle HAYATINIZI değiştirecek bu fırsatı kaçırmayın.

Hoş Geldin Yaz…

Ayk Crane AC Big

Not: Yaz mevsimi, plaj mevsimi dedik ama kot ve sweatshirt ile hazırlıksız yakalandık :-)

4 Yorum

 1. Hayati

  Gökyüzü = Mavi
  Güneş = Kumsal
  Deniz = Sahil

  Aykut Hoca = P90X

  Cevapla
 2. ayhan3404

  görüntü çok güzel hocam hareket ,kumsal , p90x yazısı hepsi muhteşem :)

  Cevapla
 3. icten

  Hocam siz ne yaptınız; kıskandımmmm…

  Cevapla
 4. Sayfada crane sahil.pose bir benim.vardi:) sizin fotonuz cok ii hocam p90x yazisi kumsalda.on numara olmus:))
  ark dikkat edin beli dumduz.hocanin genelde crane pozlari bu kadar duz olmaz buda.aykut.hocanin farki zor versiyonu ve :) ayaklar tricepsin usdunde woow:) soluyordunuz aslinda crane ii yapdinizi ama.ilkkez foto olarak gordum.hocam ve p90x yazin yag yakim daha hizli olur.p90x hatta ramazan gelior :) oruc kotu beslenme.aliskanliklariniza.karsi.sizi frenler ve detoksdur bir.nevi ii beslenme ve p90x amacinizia daha cabuk.ulasirsiniz

  Cevapla

Yorum Paylaşınız