Pazar Motivasyonu… Yere Yığılma!

Aylardan Mayıs… Havalar süper… Yazın plajlarda nasıl görüneceğinizin endişesi, tatil rezervasyonunu yapıp gitmenize 1 gün kala değil, tam da şimdilerde aklınıza düşmeli!

Yalan yok, P90X sizi özellikle ilk haftanızda yerlerde süründürebilir!… Ama işte o his, “atalet” halinde olup hiçbir şey yapmamanın hissine 1000 basacaktır!

Ne derler bilirsiniz… Bir yarışta sonuncu olmak, hiç finish görmemekten daha iyidir; o da hiç yarışmamış olmaktan… 

Motivasyonunuz Bol Olsun…

Gülümseme & Yorgunluk

9 Yorum

 1. icten

  Bir insanı hayata en çok bağlayan şey kafaya koyduğu bir şeyi yapması ve tüm engellere rağmen yıkılmadan başarmasıdır. Bu haz milyon dolarlara sahip olmaktan çok daha güçlü bir histir. Paranın satın alamayacağı tek şey artık sevgi değil, içsel başarıdır.

  Pes etmek yok, kimisi 90 günde sonuca ulaşır kimisi şimdi başlar aksaklıklarla belki 1 sene sonra ulaşır ama pes etmeyen herkes önünde sonunda istediği vücuda ulaşır.

  Cevapla
 2. Hocam çalışan bir insanım 8.30 da evde oluyorum yarın hybrid setine başlıyorum ama o saatte yapsam sporumu üç ay etkili olurmu ?

  Cevapla
  • Tabii ki, o saatten sonra başlamakta hiç bir sıkıntı yok, sonuçlar da mutlaka çok iyi olacaktır. Dilerseniz hafif bir atıştırmalığın 15-20 dakika üzerine yapıp, ardından yemek yiyebilir; ya da gelir gelmez akşam yemeği yedikten sonra, sindirime en az 1 saat ayırmanın üzerine de başlanabilir. Çok başarılar :)

   Cevapla
 3. Düşündükçe bile P90X’in bana verdiği o tatlı gülümseme hissine bayılıyorum işte!

  Cevapla
  • Duyduğuma sevindim Ayşe Hanım :-)

   Cevapla
 4. safak6300

  Bende daha 15.güne girmedim nerdeyse ama aynen öyle gerçekten yerlerde sürünürken her yerim agrırken suratımda aptal bi gülümseme oluyo ve engel olamıyorum sırıtmamada :) ve cidden ben hiç böyle birşey beklemiyodum bu kadar kısa sürede gözle görülür şekilde bi degişim oldu vucüdumda sonunu görücem inşallah :)

  Cevapla
 5. isasntrk

  Mesai saatlerimin dengesizliğinden dolayı adam akıllı başlayamadığım bir gün yapıp bir gün yapamadığım halde 1 haftada 3 kilo kadar gidiverdi. Bu belki başka şeylerin de etkisi vardır fakat P90X ile gözle görünür bir fark oldu :D Düzene oturtursam daha etkili olacağı kesin :D

  Cevapla
 6. The Rock

  if you smell… what the ROCK is cooking !! bundan sonra Aykut Hocamdan sonraki motivasyon kaynağım, “The Rock” yani Dwayhne Johnson :-) 5-10 yıl sonra WWE’de beni görürseniz, şaşırmayın derim :-))

  Cevapla
 7. Aylardan mayıs, havalar spor okudum yazıyı ilk açtığımda akıl sporda hocam sağolun bu his gerçekten süper :)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız