Teşekkürler!

Bu blog yazısında bir seferlik egzersizden ya da beslenmeden bahsetmek yok :-) Sadece sizlere teşekkür var… 2 yıl gibi bir sürede 2,5 Milyon‘dan fazla tekil takipçisi ile Türkiye’nin bir numaralı Ev Fitness Platformu P90X-TR’yi, Türkiye’nin tüm web siteleri sıralamasında ilk 5000‘e soktuğunuz için…

Dünyanın 1 numaralı web siteleri derecelendirme kuruluşu Alexa‘nın verilerine göre www.p90xtr.com, tüm Türkiye’nin en büyük ilk 5000 sitesi arasında (04/07 tarihi itibariyle 4.616’ıncı sırada).

Sadece bu da değil, siteye giriş yapan kullanıcılarının ortalama 16 farklı sayfa gezmesi ve yine sitede ortalama tam 32 dakikanın üzerinde zaman geçirmesi, siz takipçilerin ne kadar ilgili ve kaliteli olduğunu da gösteriyor.

Evde Fitness ile hayatlarını değiştirmeye karar veren, bunun için de en doğru ve güvenilir kaynağı seçen sizlere tekrar teşekkürler…

4616

10 Yorum

 1. umtku

  Keşke site ilk kurulduğu zaman bulsaymışım şimdiye kadar bi 10 tur p90x bitirmiştim.. bi okadarda arkadaş ımı mezun olmaya zorlamıştım :)

  Cevapla
  • :-) 10 olmazdı ama 8 olabilirdi!

   Site 8 P90X’lik bir zamanı geride bırakmış… :-)

   Cevapla
   • umtku

    8 den sonra yine devam edeceğim için olabilirdi hocam:)) sizi taktir ediyorum tanıdığım herkese p90x anlatıyorum videoları izletiyorum ve zevk alarak yapıyorun.. çok keyifli benim için :)

    Cevapla
 2. 1 yıla ilk 500 e gireriz hocam…Allah’ın izniyle…

  Cevapla
  • Teşekkürler Necati Hocam :-)

   Not: Bu arada email hesabıma periyodik olarak (her 48 saatte falan) size yollamış olduğum bir mailden ulaşmadı mesajı geliyor. Eğer benden beklediğiniz bir mail var ise ulaşmamış olma ihtimali yüksek :-)

   Cevapla
 3. Hocam az bile sizin bu olağanüstü programla bizimle tanıştırmanız çok büyük bir lütuf bizde güzel sonuçlarla karşılık vermeliyiz bu büyük jeste:)

  Cevapla
  • Rica ederim ne demek. Sadece bu camiada çok fazla yanlış bilgi dolaşmakta, bizim amacımız ise en doğru bilgiyi ve desteği ulaştırmak.

   Alexa’da özellikle 5000’den sonra yükselmek çok zordur ama çok daha yukarılara çıkacağından şüphem yok :-)

   Cevapla
 4. Gerçekten bu kadar ıvır zıvır haber, magazin, iddaa, hatta porno sitelerinin olduğu bir kalabalıkta, aklı başında bir spor sitesinin ilk 5000’e girmesi büyük başarı, tebrikler. Ben ve erkek arkadaşım da takipçiyiz.

  Cevapla
 5. mrttepe

  Hocam size bir mail attım bakabilir misiniz acaba?

  Cevapla

Yorum Paylaşınız