Synthol Ucubeleri!

Biliyor musunuz, aslında elektrikli arabalar neden giderek yaygınlaşmaya başladı?

– Bu beyefendiler arabaya koyacak yağ bırakmadığından!

Evet, bu sitede eskiden de bir “Synthol” dosyası açmıştık… Ama daha önce hiç duymamış olanlar için; nedir bu Synthol?

Hani vücut geliştirmeciler için “Abi, onlar ilaçla şişiriyorlarmış!” geyiği vardır ya, normalde %99 oranında aslı olmayan, emeğe saygısızlık yapılan… Ama işte bu “Synthol”, o düşüncenin doğru bir ham maddesi!

Teknik olarak Synthol bir yağ. Asıl bilmeniz gereken, eline iki dambıl alıp da çalışmayacak kadar tembel ve sefil olanların, vücuduna bu yağı enjekte ederek “sahte” kas çıkarma obsesyonu!

Önceleri Latin Amerika’da (özellikle Brezilya’da) görmeye alıştığımız bu fenomen, (maalesef) şimdi de Arap ülkelerine yayılmış durumda. Orada yağın bol olmasından kaynaklı da olabilir. Bilirsiniz bizde bir söz vardır; “Arap yağı bol bulunca kı*ına başına sürermiş!” diye… :-)

İnternette bu yaratıklara yabancı kaynaklarda “Synthol Freaks” deniyor, bizdeki tam karşılığı Synthol Ucubeleri! Biz de sözü daha fazla uzatmadan, sizin için derlediğimiz ve bir Türk sistesinde göreceğiniz gelmiş geçmiş en iyi “Synthol Ucubeleri” derlemesi ile sizi baş başa bırakıyoruz!

* Yayında olduğu günden bu yana, hep estetik ve sağlıklı fizikleri hedefleyen ve sizlere sunan bu sitede, bu görüntülere yer vermek zorunda kaldığımız için gerçekten özür dileriz. Ama bu çeşit herhangi bir sapkınlığına yönelme ihtimali olan gençlerimiz varsa, onları uyarma adına bu konuyu açmayı bir borç bildik! Sağlıkla kalın…

Synthol Ucubeleri!

Ucube 13

Ucube 12

Ucube 11

Ucube 10

Ucube 9

Ucube 8

Ucube 7

Ucube 6

Ucube 5

Ucube 4

Ucube 3

Ucube 2

Ucube 1

5 Yorum

 1. bigboss

  hatta birinin pazusu patladı içi kanla doldu ya bildiğiniz kan adam şu ineklere aşı yapılan dev şırıngalardan getirip pazu suna defalarca sokup 25 defadan fazla hemde kan çekip lavaboya boşalttı. ve kendi telefonuyla kaydetmişti bunları bunu yapmasa kalbine kan pıhtıları gidip ölmesine yol açacaktı yani bunu yaptıktan sonrada hastaneye gitti bunu yaparak kendine en fazladan yarım saat kazandırdı ve hastaneye zar zor yetişti.

  Cevapla
  • Evet, o adamı iyi bilirim :-) Greg Valentino! “Kolları Patlayan Adam” olarak tarihe geçmiştir.

   Bir bakıma hayranıyım, ama komikliğine. Yani hikayeleri çok komiktir. Youtube’da Generation Iron kanalında haftalık hikayeler anlatır, oldukça komik :-)

   Cevapla
 2. bigboss

  evet anabolik stereoid natgeograpic de belgeselini izledim bunların. çoğuda vardı belgeselde ölenler kolları kesilenler bu tehlikelerle karşı karşıya hepsi ve bu tars kimyasalları kullananlar hayatında en az 1 defa olmak üzere feci bir kalp krizi geçiriyorlarmış.

  Cevapla
 3. Hocam gerçekten süper bir derleme olmuş, tam arşivlik (ibretlik!)

  Cevapla
  • Teşekkürler Çolak Bey :-)

   Sizler için epey araştırdık, midemizi kaldırdık… :-)

   Cevapla

Yorum Paylaşınız