Farklı Bir “Before & After”… (Hediyeli Blog)

P90X-Türkiye’de daha önce de ödüllü Blog’larımız olmuştu. Takipçilerin egzersizden önce ve sonra, terden sırılsıklam olmuş hallerini yayınlayıp armağanlar kazandığı “Terli Selfie’ni Gönder Kazan!” gibi… (Bakınız: 12 ve 3)

Dün ise, “Keep Calm – Sakinliğini Koru” adını verdiğimiz Whatsapp Spor Grubu’nda, spontane olarak plansız gönderdiğim, önümdeki kahvaltımın “before & after”ı gülücüklere yol açınca, bize de yeni bir ödüllü blog fikri doğmuş oldu!

Aşağıdaki fotoğrafta bu “before & after”ı görebilirsiniz… Çok beğenilince, yine biraz spontane şekilde bir de akşam yemeği için yapıldı :-) Evet, kusura bakmayın, o dörde bölünmüş kare tabağımı çok seviyorum :-)

İşte şimdi sizler de, beğendiğiniz herhangi bir öğününüzün benzer bir “öncesi & sonrası”nı, yani tabağınızı ve dakikalar içerisinde (aslında ne kadar yavaş yerseniz o kadar iyi!) midenize indirdikten sonraki halini bize gönderin (iletişim bölümündeki Whatsapp no’su ya da e-mail ile olabilir). Eğer bu başlık altında sitede yayınlanırsa, hediyeyi kapın!

Hediyeler ne mi? Yine ilk olarak, sizi P90X’in orijinal 92 dakikalık(!) Yoga’sından kurtaran, Tony Horton’un kendi evinin salonunda baştan sona sizinle birebir yaptığı (ve belki o yüzden diğerinin yarı zamanında tükendiği :) sadece 45 dakikalık alternatifi Gençlik İksiri Yoga DVD’si… Ya da daha önceden size bu DVD’yi zaten hediye ettiysek, ki hala devam eden Arkadaşını Getir Yoga’dan Kurtul! kampanyasında 1000’den fazla kişiye armağan etmiştik; o zaman yine programda vücudunuzu şaşırtmaya ve sonuçlarınızı arttırmaya devam edecek, yine Tony Horton’un Upper Body Plus veya Total Body Plus DVD’lerinden dilediğinizi seçebilirsiniz hediye olarak.

Tek kuralımız… Göndereceğiniz tabak/sofra “Before & After”ının sağlıklı olması! (Burger King ya da McDonald’s olmaz!). Böylece, fotoğrafı yayınlanan kişi bizden anlamlı bir hediyenin sahibi olurken, bizler de sağlıklı bir öğün alternatifi öğrenmiş olabiliriz.

Katılımınızı ve fotoğraflarınızı bekliyoruz…

Kahvaltı “Before & After”

Before After Kahvalti

Merak edenler için… Omlet içeriği; yumurta, domates, mantar, yeşil zeytin, kırmızı sivri biber, taze yeşil soğan, çok çok az da sucuk… Yancılar; somon füme (Migros), ev yapımı acuka, çilek ve taze greyfurt/nar suyu.


Akşam Atıştırmalığı “Before & After”

Before After Aksam

Klasik bir akşam yemeği değil ama daha çok Cumartesi fazla kaçırılan bir öğle yemeğinin akşamında, hafif bir akşam atıştırmalığı… Ev yapımı köfte, mantar, yine sabahında gördüğünüz ev yapımı acuka, çilek ve yanına naneli ayran…

4 Yorum

 1. Fotoğrafları göndermEmiz için son tarih ne zaman hocam?

  Cevapla
  • Öyle bir SKT’si yok :-) Güzel bir “Öncesi & Sonrası” yakaladığınızda gönderin.

   Cevapla
 2. Şansa bak yaa. Hocam bu yazıyı yarım saat önce okumuş olsaydım, annemin hazırladığı kahvaltının fotoğrafını size göndermiştim. Hergün de ilk iş sitede yazılan yeni yazıyı okuyoruma ma kılpayı ile kaçırdım. Gerçi sağolun bana da Bonus Yoga DVD’sini göndermiştiniz önceden ama o Plus DVD’lerinde gözüm vardı.

  Cevapla
  • Sorun değil Metehan, bir dahakini gönderirsin :-)

   Cevapla

Yorum Paylaşınız