Şimdi de Dallas McCarver’ın Ölüm Haberi

Çok değil daha geçen hafta, dünyaca ünlü vücut geliştirmeci ve Youtube fenomeni Rich Piana‘nın hayatını kaybettiği haberi yabancı ajanslara geçilmiş, ardından da komada olduğu ama ölmediği düzeltmesi yapılmıştı.

Şimdi ise, bu olayın neredeyse sadece 1 hafta ardından bu sefer, 1991 doğumlu genç vücut geliştirmeci Dallas McCarver‘ın beklenmedik şekilde hayatını kaybettiği haberi geldi! Bu beklenmedik ve acı haberin, tıpkı Rich Piana’da olduğu gibi “fake” olmasını dilerdik ama haberin, endüstrinin en saygın kaynaklarından RXMuscle resmi hesabı tarafından duyurulması, maalesef bu acı gerçeği doğruluyor.

Dallas McCarver’ın sadece 3 hafta sonra, vücut geliştirme sporunun en büyük etkinliği kabul edilen Mr. Olympia‘da yarışması bekleniyordu. Yine bundan 5 ay kadar önce, sektörün ikinci büyük etkinliği kabul edilen Arnold Classic 2017 Avustralya ayağının finalinde, sahnede fenalaşıp görevliler tarafından sahne dışına taşınması, belki de sonun başlangıcının habercisiydi Dallas McCarver için… (Dallas’ın sahnede fenalaştığı anın videosunu aşağıda bulabilirsiniz)

Şimdi gencecik yaşında hayatını kaybeden Dallas McCarver’ın arkasından “steroidler öldürür” demenin doğru zamanı değil belki… Ama yine de bu yolda “herşeyi yaparım” zihniyetinde olan gençler için, belki de son bir durup düşünme fırsatı, Dallas’tan son yolculuğunda… Huzur içinde yat Dallas…

Dallas McCarver (1991 – 2017)

2 Yorum

 1. Erdogan

  Gerçek mi bu haber, inanamıyorum! Daha 1 hafta önce salonda poz verdiği videosunu izlemiştim. Orada da çok hasta gözüküyordu doğrusu, süreki karnını tutuyordu. 91 doğumlu olduğunu şimdi buradan öğrendim. Çok yazık olmuş.

  Cevapla
  • Evet maalesef gerçek Erdoğan. Bu sefer Rich Piana gibi olmadı. Gerçi Rich Piana da 3 haftadır komada, onun da bitkisel hayatta olduğu ve beyin ölümünün gerçekleştiği söyleniyor.

   Yazıda dediğim gibi, şimdi steroid’lere verip veriştirmenin doğru zamanı değil ama bir kere, iki kere değil, 10 kere düşünmek lazım. Daha doğrusu semtinden dahi geçmemek!

   Cevapla

Yorum Paylaşınız