Sakin Ol Şampiyon…

Merhaba Değerli Extrem Sevenler…

P90X’te 60. güne 1 kaldı, yarın 2/3 bitiyor. 84 kilo başladım, 75’e indim. Görenler şaşırıp hasta mısın, ne oldu sana diyor, moralim bozulmuyor değil :-) Çalışmaya gelince, bu aralar ısınma ve soğuma dakikalarından çalıyorum, bazen 30 saniyenin hesabını yapıyorum.

Yoga’dan hala nefret ediyorum! Özellikle ilk 45 dakikadan sonra belim ağrıyor bazen, çok mu kasıyorum acaba? Hafif göbek ve yağlı bir deriye sahibim, hala yağlıyım anlayacağınız. 30 gün daha sabır, sakin ol şampiyon diye kendimi zorlayacağım… İşte 60 gün sonuçlarım.

60 Gün Sonuçları…

Gaytekin 1-60

15 Yorum

 1. teoman.T

  Kardesim tebrik ederjm boravoo vallaa

  Cevapla
  • gkniketya

   Tekler teo

   Cevapla
 2. tariquinho

  vallahi helal olsun :)

  Cevapla
  • gkniketya

   Tskurler darisi başınıza…

   Cevapla
 3. icten

  İnanılmaz derecede başarılı sonuçlar.

  tebrik ederim..

  Cevapla
  • gkniketya

   Saolun tskler

   Cevapla
 4. musess

  yahu yaptığım yorum kirliliği içi çok özürdilerim:( mobilden bazen sıkıntı yaşıyorum yorumun yarısı gidiyor sadece evet ne diyordum yağ var biraz demişsiniz ama karıl kasları biz buradayız demişler……kilo durumuzda da çok olumlu değişim yani 90 gün bir süper olur bravo bravo bravo

  Cevapla
 5. musess

  Evet üstünde biraz daha yağ olduğunu söylemişsinz ama gözükmüşller biz burada yız diyorlar

  Cevapla
 6. musess

  Evet üstünde biraz daha yağ olduğunu söylemişsinz ama gözükmüşller biz burada yız diyorlar

  Cevapla
 7. gkniketya

  Tesekkurler hocam henüz 6 değil 4 gibi :))
  Kıyafetler olmuyor aykut hocam bana pahalıya maal olucak .
  Alnının akıyla çıkarsam mutlu olacağım .giyecek birşey bulamiyorum valla terzi bayram ediyor..

  Cevapla
 8. Toy

  Merhaba,sizi görünce yorum yazmak istedim.Çünkü P90X’e tekrar azimle devam etme sebeplerimden biri de sizsiniz.Her ne kadar haberiniz olmasa da :-) No manita No dırdır,Yes P90X Yes Gırgır isimli yazınızdan beri bütün bloglarınızı takip ettim.Başlığı baya ilginç gelmişti :)
  Sonuçlarınız gerçekten mükemmel…Six-pack’lerinizin daha 60 günden bu kadar belirgin olmasına da çok şaşırdım.Ama ne kadar azimli bir insan olduğunuzu fotoğraflarınızdan hep anlamıştım,giderek küçülen göbeğinizden de denilebilir :)
  Benim sizden ricam nasıl beslendiğinizi anlatmanız.Ve protein tozu kullandınız mı acaba?Son sorumda P90X’i aç karnına mı yapıyorsunuz?Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder,başarılarınızın devamını dilerim.

  Cevapla
  • gkniketya

   Iyi yorumlsrin için saol yanlız solim karın kaslarim çıktı belirginleşti ama üstu yağ tabakasiyla kaplı!!!! Aldatmasin sizi …hocam beslenmeye gelince günde 2.5 litre kola içiyordum gazlı içeceği tamamen kestim .protein tozu kullanmadım valla alamayi düşündüm baktım pahalı alamadım aç karnına hiç p90x yapmadim çünkü kan şekerim düşüyor elim ayağım kesiliyor . Ekmeği kestim yemeği çok cook yedim sabahları kahvaltiyi çok iyi yapmasamda ede es geçirmedm ama arada tatlı tuzlu bi bardak cola kaçamağı yaptım ama iyi çalıştım yüzde yüzümu vermesemde …
   Beni motive bedende LAZAR ANGELOV Oldu ne yalan solim …saygılılarr

   Cevapla
   • Toy

    Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim :) Başarılarınızın devamını dilerim.

    Cevapla
 9. O ne! Yoksa 6-pack mi görüyorum?!

  “No Manita No Dırdır, Yes P90X Yes Gırgır…” serisinin kahramanı olarak bence “gırgır”ı geçmişsin, artık bir heykeltraş gibi vücudu yontmaya başlamışsın.

  Sonuçlar çok iyi… Daha da iyi olacaktır. Paylaşımınla pek çok kişileri motive ettiğin için teşekkürler.

  Cevapla
  • gkniketya

   Hocam olumlu düşüncelerin için teşekkürler.
   Çok ciddi derecede bel ve alt baldır ağrısi çekiyorum hamlarsinya o şekilde anlamış değilim .gerçi yakın zamanda bu ağrılarla ılgili başlık açmıştiniz bi giz atayım..
   Ha unutmadan siz uzun süredir bu sporu icra ediyorsunuz malûm sitede bi iki fotonuz var güncel fotoğraflarini merak ediyorum bi başlık altında fotoğraf atarmisiniz hocam????

   Cevapla

Yorum Paylaşınız