P90X-TR’nin Gururu Batuhan Firarda!

Bir zamanlar Acun, daha bugünkü Acun Ilıcalı olmadan yani, “Acun Firarda” programını yapardı!.. Whatsapp’tan sıkça yazıştığımız Batuhan da, yazın dil okulu için gittiği Los Angeles’tan dün Arnold ve diğerleri ile fotoğrafını gönderince, aklıma nedense “Batuhan Firarda” başlığı geldi :-)

Fotoğraflardaki Batuhan’a baktığınızda 16 yaşında olduğuna inanabiliyor musunuz? Yalnız değilsiniz, Arnold Schwarzenegger de inanamadığını söylemiş zaten!

Diğer fotoğraflarda ise Dwayne Jhonson’un Koçu, Calum Von Moger’in Koçu ve diğer California Venice Beach Gold’s Gym müdavimleri ile birlikte görüyorsunuz… Bu arada, dünyaca ünlü Gold’s Gym – Venice hakkında birkaç not… Vücut geliştirme dünyasının “Mekke”si kabul edilir ki, duvarında da dev gibi “The Mecca of Bodybuilding” yazar! Üyeleri ve müdavimleri arasında kimler yoktur ki… Sylvester Stallone, Nicolas Cage, Mel Gibson, Hulk Hogan, Jean-Claude Van Damme, Keanu Reeves, Dünya Ağırsiklet Boks Şampiyonu Evander Holyfield, Janet Jackson, Jodie Foster, Lou Ferrigno (ve Generation Iron filminde görebileceğiniz diğer hemen herkes), tabii ki baş müdavim Arnold Schwarzenegger ve daha sayamayacağımız yüzlercesi…

Bu arada Gold’s Gym’in sloganı (sloganlarından biri) da “Results For Every Body”, yani “Herkes İçin Sonuç”… Bu güzel kareler, gösterdiği kendi değişim ve sonuçlarıyla da bize tam olarak bunu gösterdiği için, sevgili Batuhan’a teşekkür ederiz.

Batuhan Firarda…

Batuhan 2

Batuhan 4

Batuhan 3

Batuhan 5

Batuhan 1

8 Yorum

 1. Aykut hocam arkadasla iddaya girdik, ,sakalli sapkali arkadaş KEANU REEVES midir

  Cevapla
  • wops:D keanu reeves diyen kaybetti benden demesi:D

   Cevapla
  • Benzemiyor değil ama Keanu Reeves olduğunu sanmıyorum :-) Bunu en iyisi Batuhan’a sormak lazım :-)

   Ama Keanu Reeves bu kadar büyüyemez herhalde. Yani vücutçu değil de aktör olduğu için söylüyorum bunu. Çünkü genellikle böyle biraz mazbut rollerde oynuyor, süperkahramandan ziyade… Kariyeri için çok iyi olmaz :-)

   Cevapla
 2. kardeşim helal olsun ne diim:D bodybuildingde nirvana varsa nirvanaya çıkmıışsın ben 16 yaşında iken senin gibi sınıfımın en uzunuydum ama senin gibi yapılı deildim spor olayım futbol hentboldan ibaretti.D kıskanmadım desem yeridir 16 yaşında iken tatili mersin kızkalesinde geçirmişsem tamamdır benim için çok iyi bir tatil 16 yaşında iken:D adam ABD de :D ve golds gymde inş herşey istedin gibi olur ing nasıl gidiyor .D keşke beachbody festivalinede katılsaydın

  Cevapla
 3. viXen

  16 yaş için çok başarılı ve fit bir vücut, iğrenç şişmeler olmamış.

  tebrikle

  Cevapla
 4. KISKANDIM……

  Cevapla
 5. umtku

  Vuhhh:) süper yaa

  Cevapla
 6. icten

  ohaaa…
  Hayatı değişmiş resmen…

  Cevapla

Yorum Paylaşınız