P90X ile 7 Gün Serüvenim

Arkdaşlar Merhaba,

Benim P90X’te 7. günüm. Hız kesmeden, program takvimime birebir uyarak, atlamadan devam ediyorum. Beslenmeme de özellikle dikkat ediyorum ve ayriyeten iki günde bir de 30 dakikalık kardiyolar yapıyorum, akşam parkta koşuyorum.

Her gün 1 demlik yeşil çay, greyfurt+yoğurt ve muz vazgeçilmezlerim :-)

Kilom başladığımda 72.5 kiloydu, şu an 71.5 civarında. Boyum 1.80, yaşım 21.

30. gündeki değişimi de fotoğraflarla sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Sağlıcakla kalın.

NEVER BACK DOWN… ASLA GERİ ADIM ATMAYIN!

Can – 7 Günlük Sonuçlar…

Can 7 Gun

2 Yorum

 1. Merhaba Can,

  Blog için teşekkürler, bence değişim 7 gün için (sadece 7 günden bahsediyoruz :) çok iyi. En azından kendini çok iyi hissetmeye başladığını, bizler de hissedebildik :-)

  Bu arada yeri gelmişken :-) daha bugün “kılları almakla” ilgili bir soru geldi yorumlarda. Kılların protein emilimi gibi sözler tamamen hurafe kabul edilse de, estetik açıdan bir nebze alınmasının, görüntüyü güzelleştirdiğini senin 1 haftalık değişiminde görüyoruz. Bu arada çok özel olmayacaksa, merak edenler için de hangi yöntemle aldığını sorabilir miyiz? Çünkü soğuk ağda bantları daha uzun süreli çözüm gibi dursa da, uygulandıktan sonra ciltte kızarma, sivilcelenme gibi problemler yapabiliyor; sende bunların hiç biri olmamış.

  Cevapla
  • CAN SİRGÜVEÇ

   Evet hocam killar protein emiyor diye biryerde okumustum ama almak cozum degil bildiginiz uzere cunku köku emmeye devam ediyor estetik acidan haklisiniz kendimi daha duzgun takip edebiliyorum.Ben tras makinasiyla aldim cunku agda hem aci verir hemde benim cildim hassas sivilce ve yara yapar diye hic denemedim bile.

   Cevapla

Yorum Paylaşınız