Önce Oy… Sonra Spoy…

Bugün 1 Kasım 2015… Türkiye erken genel seçim günü… Bizler de Türkiye’nin en büyük Ev Fitness platformu olarak tüm takipçilerimize, sandık başlarına gidip oy kullanmanın, vatandaş olmanın en büyük demokratik haklarından biri olduğu hatırlatmak istedik. Hangi partiye gönül veriyorsanız, gidin ve oyunuzu kullanın.

Bu hatırlatmadan sonra, gelelim konumuza :-) Spora, sağlıklı beslenmene… nedense genellikle ayın 1’lerinde başlamak adettir! O zaman diyelim ki, bu 1 Kasım herkes için yeni bir başlangıç olsun. Hem demokratik bir seçim ile ülkemiz, hem de yeni bir başlangıç ile bireysel olarak sizler için. Neden olmasın?

Gidin önce oyunuzu verin, ardından da P90X’e başlayın! Oy kullanmak nasıl bir anlamda geleceğinize yapacağınız bir yatırımsa, P90X de kendinize yapacağınız en büyük yatırımlardan. Unutmayın, bizim her zaman hatırlattığımız gibi, “Günde ortalama 1 saat, tüm gününüzün sadece %4’ü!”… Ve bu %4’ü kendinize vermek, hayatınızda kendinize ve geleceğinize vereceğiniz en büyük hediye olacaktır. Sadece kendinize de değil, çevrenize ve şimdi ya da ileride geleceğe miras bırakacağınız sevdiklerinize, çocuklarınıza da.

Çocuklarımız demişken… O zaman henüz 4 yaşında, “R” harflerini daha tam olarak söyleyemeyen biricik kızımın sözüyle bitireyim…

Önce Oy, Sonra Spoy!

 

4 Yorum

 1. hocam bodathon ne oldunu biliormusunuz?

  Cevapla
  • Evet, Beachbody CEO’su Carl Deikeler’ın 2,5 saat boyunca 4 farklı Beachbody egzersizini (sonuncusu Cool-Down gerçi) yaptırdığı olay diye biliyorum.

   Cevapla
   • aslında güzel fikirmiş:D

    Cevapla
    • :-)

     Bu arada seni bulmuşken İbrahim; Luimarco’yu tanır mısın, yani takip ediyor musun? Nedense senin onu takip edebileceğini düşündüm :-)

     Onunla ilgili de bir yazı yazmayı planlıyorum 1-2 gün içinde.

     Cevapla

Yorum Paylaşınız