Olacak İş!

Bu bir başlangıç bildirisidir efendim. Benim bundan önce programa 5 kez başlamış ancak hiç bitirememiş olmam, can sıkan ve moral bozan bir olay haliyle. Aynaya her baktığımda “şimdi devam etseydim bitirecektim, hem de belki 5 kere bitmiş olacaktı be!” diyerek dövünmek hiç hoş değil. Ne görüntü memnun edici, ne de bunu sürekli tekrar edip kendini “aşağılamak” güzel bir duygu.

Peki ne yaptım? Saçlarımı kestim, dolaptaki ve diğer kalori yuvalarında ki “böcekleri” (böcek diyorum, mide bulandırıcı olsun, beni uzaklaştırsın diye) ilaçladım efendim, sonra da çöpe attım. Hedeflerim herkesin ki gibi büyük. Ve büyük hedefler, amaçlar ve hayallere ulaşmak için büyük fedakarlıklar ve eylemler gerekir. Bu hep böyle olmuştur.

Ben burdan bir başlangıç tarihi vereceğim ve tabi ki 90 gün sonra da “sırıtan” resimlerimi buraya koyacağım. Biliyorum, seçim vaadi gibi bir şey oldu bu, ancak burda tek oy var, o da benim oyum. Herkesin oyu kendine arkadaş :-) Umarım demeyeceğim, “kesinlikle” bitireceğim…

Başlangıç Tarihi : 18.11.2014

Bitiş Tarihi:  15.02.2015

8 Yorum

 1. icten

  Hoş geldiniz efendim, ben de daha önce 2 kere başladım ve bıraktım.

  Bu sefer pes etmek yok

  Cevapla
 2. KALK ve YAP

  Cevapla
 3. Göktuğ Gök

  Herkese çok teşekkürler :) Evet eğer yapmazsam burdaki P90X mezunları tarafından(kondisyonlu ve kaslı insanlar hepsi :) ) tehdit edilmiş hissediyorum( öyle de oldu biraz sanki :) ). Salı günü olması aslında evimde olduğum tarih olacak ve ne kadar erken o kadar iyi. Evet bitiş tarihi gayet simetrikmiş bende yeni fark ettim. :) Artık bitirme vakti!

  Cevapla
 4. musess

  Hoşgeldiniz tekrar……blog yazılarınızı okumak için bekliyorum ara gelişmeler den bahsetmenizi de tekrar başlamanıza ve bitirmek için kararlı olmanıza sevindim

  Cevapla
 5. teoman.T

  Goktug hosgeldin tekrardan aramiza ee arrtik yari prof sekilde direk ise basladin ;) tam prof olmak icin bekliyoruz ohunu sevindim senin adina :)) srgl de katiliyorum evinede gelebiir :))

  Cevapla
 6. Erkan

  Not alalım arkadaşın yazdıklarını, yine bırakırsa evine gidelim hep beraber.

  Sanırım bu kez top yekün bir baş kaldırı olmuş. Öyle sezdim. Devamı gelir diye düşünüyorum. Şimdiden kolay gelsin.

  Tony’in dediği gibi ;

  “YAPIN VE KURTULUN”

  Cevapla
 7. umtku

  Tekrar hoşgeldin.. dün gece 11 de işim bitti eve geldiğimde 11:20 hazırlanmam başlamam 11:30 bitiş 01:00 gibi oldu.. istemek önemli ve yapmak bu motivasyola devam etmelisin yapamam dediğin gün biz buradayız unutma.. başarılar.

  Cevapla
 8. Bir Cumartesi sabahı için erken sayılacak bir saatte sitenin admin paneline girdiğimde, Blog yazarları arasında “Göktuğ Gök” diye eskilerden tanıdık bir ismin online olduğunu gördüm… İşte laf olsun diye değil, gerçekten motive olmak bu olmalı.

  Yazı, daha doğrusu bu deklerasyon, bu meydan okuma… doğrusu beni bile motive etti. 15.02.15’te bekliyoruz (hem çok simetrik bir günmüş :)

  Not: Başlangıç tarihin Salı günü, özel bir nedeni var mı? :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız