O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin! – 7

Bir bilgisayar kurdunu alıp, 90 günlük bir transformasyon programına sokarsanız ne olur? İşte bugünkü video size bunu anlatacak. Ve bu sefer şişman birini zayıflatmayacak, “sıska” tabir edilecek birini, hayatında hep istediği fiziğe sokacak. Burada dikkatinizi asıl çekmek istediğimiz yer, sadece bir vücut transformasyonu değil. Bir özgüven transformasyonu. Daha önce de pekçok kişinin dikkatini çektiği gibi, “Öncesi ve Sonrası” karelerinde biraz da yüz ifadelerine dikkatinizi çekmek istiyorum. Bu, bendenizde, İbrahim’de, Furkan’da, Ömer’de, Muhammed’te, Metehan’da… burada, P90X-Türk’te sonuçlarını pay- laşmış ya da emailden fotoğraflarını yollamış herkes için istisnasız böyle! Burada değişen sadece vücudunuz değil. Daha sağlıklı, daha fit, daha özgüvenli, daha dinamik, daha enerjik, daha hayat dolu, daha mutlu, yaşam kalitesi daha yüksek… “SİZ”siniz!

O’nun Hikayesi…

Bir bilgisayar kurdunu alıp, 90 günlük programa tabi tutarsanız ne olur?

1. Adım: Çözüm yolunu bul (P90X)!

2.Adım: Sadece başlama, planını yap!

3.Adım: Programa güven!

Asla boş verme ve vücudunun değişimini izle!

Bugünden planını yap, neden bekleyesin ki?

90. güne hazır ol, çünkü içine işleyecek.

Yeni vücudunuz için hazır mısınız?

Sadece kendiniz değil çevrenizdekiler de fark edecek!

Neyi bekliyorsunuz…

Artık başkalarının videolarını izlemeyi bırak ve sen de başla!

3 Yorum

 1. Ektomorf Vücut Tipine Sahibim 180 Boyunda 60 Kiloyum P90x Bana Uygunmudur Çünkü Bazı Yerlerde P90x Şişmanlar İçin Yapılmıştır Diyorlarda Cevap Verirseniz Sevinirim.

  Cevapla
 2. Aykut hocam benim icin öyle güzel bi zamana dek getirdiniz ki bu okullarin kapanma sürecine tatilin gelisine kendimi öyle alistirdim ki yeme icme düzenim cok bozuldu yani biraz afalladik ama cok iyi oldu bu paylasim motivasyon icin tesekkürler :)

  Cevapla
 3. Metehan

  Aykut hocam maillere bakmıyor musunuz? Ayrıca çok güzel bir motivasyon videosu göndermiştim yayınlarsanız çok sevinirim.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız