O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin! – 18

Gelinlikler içinde, 21 yaşında, fit, mutlu ve yeni bir hayata merhaba derken başlar günün P90X Transformasyon videosu… 27 yıl ileri sarın ve ardından 38 yaşında, artık fit olmayan, mutsuz ve hayatı kaybettiğini hisseden… Bebekleri için yaşamayı ve iyi örnek olmayı isteyen, ama buna hazır olmayan… Yıllar boyu denenen ve işe yaramayan yanlış diyetler, yanlış egzersizler ve ardından tükenen umutlar… Oğlu ile birlikte binmek istediği oyuncak trenin koltuğuna sığamadığı için oradan indirilmek… Ya da sırf uçak koltuklarına sığamadığı için 4 yıl boyunca kız kardeşini görememek…

Ama artık değişim zamanı… 3 tur P90X ile kaybedilen toplam 55 kilo, 20 yıl sonra ilk kez giyilen bikini, evlendiği o gelinliğin içine tekrar sığabilme ve sonunda uçağa atlayıp şişmanlığı yüzünden yıllarca göremediği ailesini şaşırtmanın hikayesi…

O’nun Hikayesi…

Tüm O Yapabiliyorsa Sen de Yapabilirsin Başarı Hikayeleri için tıklayın

3 Yorum

 1. maLibu

  Mükemmel bir paylaşım olmuş hocam teşekkürler :) Bugünlerde bayan ağırlıklı paylaşımlara da daha çok yer verdiğiniz için ayrıca teşekkürler :)

  Ben bu videodan şöyle bir sonuç çıkardım kendi adıma doğum yapmış bir kadın ki benden yaşça da büyük bu kadar azimli olup bu şekilde kilo verip vücudunu komple değiştirebiliyorsa ben çok daha fazlasını yapabilirim çünkü biliyorsunuz ki kadınların en büyük kilo verme problemi doğum kilolarıdır genellikle..

  Cevapla
  • Aynen kesinlikle :-) Zaten “O Yapabiliyorsa Sen de Yapabilirsin” bölümünün anlamı da bu.

   Cevapla
 2. Yine göz yaşartıcı bir değişim olmuş. Özellikle sonundaki kız kardeşiyle havaalanında kucaklaşma sahnesi gerçekten etkileyici.

  Daha önce paraşütle atlayıp sakat alan askerin değişim videosundan sonra sanırım en etkileyici olanı. Motivasyon için teşekkürler :)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız