O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin! – 16

“O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin” serisi kaldığı yerden devam ediyor… P90X’lerini sadece 90 gün ile sınırlandırmak istemeyenler için 180 ve 270 gün (2. ve 3. tur) sonuçları…

Bu videolarda tercüme edecek fazla bir text yok ama pek çok hareketi ayrıntılarıyla nizami şekilde göstermesi açısından oldukça faydalı. İster 1 tur, ister 2, isterseniz 3 tur yapın, P90X her seferinde %100 sonuç verecektir. Yaptığınız hiçbir egzersiz boşa gitmez ve sonuçları her seferinde bir kademe yukarı çıkar.

Bu yüzden bazıları P90X değil, P”Lifetime”X demeyi tercih eder!

O’nun Hikayesi…

2 Yorum

 1. Çok güzel video. Yanlış hatırlamıyorsam aynı arkadaşın bir videosunu daha önce sitedeki “günün videosu” bölümünde paylaşmıştınız. Ama böyle kalıcı olması güzel olmuş.

  Ve ilk videoda gördüğümüz, yine P90X sonrası özgüven ve beraberinde sosyal çevre. Benim motivasyonum da bu. Adam, son derece vasatken, bir anda fötr şapka ile gece güneş gözlüğü takacak kadar cool oluyor :-)

  Cevapla
  • Merhaba Ümit,

   Teşekkürler. Ve oldukça dikkatli bir takipçi olduğunu söyleyebilirim. Hem, videoyu “günün videosu” köşesinden hatırladığın için hem de güneş gözlüğü ve fötr şapka notun için :-)

   Ama P90X’in özgüven getirdiği mutlak bir gerçek. Bunu bitiren herkes deneyimlemiştir.

   Cevapla

Yorum Paylaşınız