Motivasyon Atasözleri… 2

P90X Türkiye sitesinde henüz yeni yer verdiğimiz “Motivasyon Atasözleri” serisi daha ilk günden çok beğenildi ve aranızdan bazılarınızı yerinden kaldırıp egzersiz yaptırmaya yetti bile!

Bu yüzden, tüm hızıyla seriye devam ediyoruz. Yorumlarda siz de bildiğiniz güzel motive edici sözlere yer verebilir ve hatta etkileyici bir görsel eşliğinde sitede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Fiziksel aktivitede bulunmanın, sadece fiziğinizi değil, beyninizi ve ruh halinizi de nasıl pozitif etkileyeceği bilinen bir gerçek. Egzersizlere başladıktan yaklaşık 20-25 dakika sonra salgılanan Endorfin ya da diğer adıyla “mutluluk hormonu” bunun en güzel kanıtı. Bu da bizi bugünkü özlü sözümüze getiriyor…

“İyi bir moddan sadece bir egzersiz kadar uzaksınız.”

Sadece 1 Egzersiz Uzaktasınız

8 Yorum

 1. harun

  Kendime bakıyorum.Çünkü; elimde kendimden başka bir şey yok !
  Sen neye hazırsan, o da senin için hazırdır.

  Buda en güzeli bence=Sporda kaybettiğiniz vakti,hayattan kazanırsınız.

  Cevapla
 2. harun

  her hafta 168 saatin 6 saatini ayır hayatın değişsin :)

  Cevapla
 3. Ramadan

  8.günüm.. ve programın en zor dvdsi, chest and back. 1 günlük bir tatil ve ve bugün su sıkıntısı yüzünden sabah yapamama yüzünden akşam o gelen üşengeçlik ve zor görme ile bugün programımın dönüm noktasıydı. eğer yapmazsam pişmanlık hantallık ve eski terane başlayabilirdi. eğer yaparsam bundan sonrasını her türlü yapabilirdim. eğer yaparsam çok mutlu, enerjik, dinamik ve huzurlu hissedecektim. şimdi mi? evet şimdi çok huzurluyum :)

  Cevapla
 4. -Vücudunuz herşeyi yapabilir.İkna etmeniz gereken beyninizdir(Your body can do anything,it’s your mind you have to convince.)
  -Abur cubur sizi bir dakikalığına mutlu edebilir.Fit olmak ise sizi hayat boyunca mutlu eder.(Junk food satisfies you a minute.Being fit satisfies you for life.

  Cevapla
 5. BBatuhan

  Yaşamımı insanity’e göre şekillendirmiş biri olarak bu sözünüze çok hak veriyorum hocam. 1 ay sonra da hayırlısıyla P90x’e geçme dileğiyle :)

  Cevapla
 6. Hocam bu dediğiniz çok doğru. P90X’lerin başında sabahları yataktan zor kalkan, iş yerinde uyuklayan ben, uzun süredir artık sabah 5:45’te kalkıp, sabahları deli gibi enerjik ve mutlu oluyorum. Ve bunu anlatan bu sözü de çok tuttum :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız