Motivasyon İçin Gelin Birlik Olalım

Arkadaşlar Merhaba,

Amerikada’ki P90X sayfalarını inceleyip oradaki yapıyı anladıkça, bu yazıyı yazmaya karar verdim. Orada çok güzel bir yapılanma mevcut. Beachbody üzerinden insanlar birbirleriyle iletişime geçip, birbirlerini çok güzel motive ediyorlar. Bizim de iletişim kaynağımız p90xtr.com.

O zaman neden iletişime geçip daha güzel ve etkili biçimde çalışmayalım ki? Birbirimize tecrübelerimizi anlatarak daha fazla motive olabiliriz.

Sevgili hocamıza bu konu ile ilgili yazmıştım, Instagram’da bir P90XTR hesabı açmayı düşünür müsünüz diye. Kendisi de bu konuya en yakın zamanda eğileceğini söylemişti. Ben sanırım biraz daha sabırsız davranıp bir hesap açtım. Kendi tecrübelerim ve sağlıklı yaşama dair değer gördüğüm paylaşımlar yapıyorum bu hesap üzerinden. Merak edenleri de beklerim bu hesaba. Hesabı “gymkeri” (www.instagram.com/gymkeri) adı altında bulabilirsiniz. Hesap adını evde kurduğum spor odamdan esinlenerek koydum (birkaç fotoğrafını aşağıda görebilirsiniz). İlgi duyanlar paylaşımları takip edip, kendi tecrübelerini paylaşabilir.

P90X sayesinde hayatlarımızın nasıl değiştiğini ve bu yolda nelerle başa çıktığımızı paylaşmak bizleri daha güzel motive eder diye düşünüyorum. Ayrıca mesela Ankara’da yaşayanlar tanışıp, beraber antreman bile yapabiliriz, birlikten kuvvet doğar :-)

Bu arada P90X ile toplamda 39 kg gitti! Değişimi daha önce bu linkte paylaşmıştım.

Tony Reis’in dediği gibi… Keep pushing play… Play tuşuna basmaya devam… :-)

P90X – Gym Keri !

KeremGymKeri

KeremHomeGym

KeremKayitForm

6 Yorum

 1. Çok güzel bir fikir, destekliyorum. Bu arada logo da şahane olmuş, grafik tasarımcısı falan mısınız? Gold’s Gym’in yazı karekteriyle galiba, espriyi anlamam 1-2 saniye sürdü ama harika :-D

  Cevapla
  • Kerem Kilic

   Desteklemenize çok sevindim,teşekkürler. Hayatımıza ve kendimize verebileceğimiz en büyük şey vucudumuza ,saglıgımıza iyi bakmaktır.Bu yolda da motivasyon çok önemli.Söylediğim gibi yurt dışında çok güzel uygulamalar var. İnsanlar birbirleriyle iletişime geçip çalışma grupları kuruyorlar.Bizler ise ucundan kıyısından zor gçeiyoruz bu aktivitelerin. Grafik tasarımcısı değilim,internetten bulup begendigim görsellerde oynamalar yaparak tasarladım logoyu:)İsim konusunda da tamamen dogaclama gelişti:)

   Cevapla
 2. thefuture

  Aslında Kerem abi bende normal beachbody nin özel sitesinde olan sohbetleri biliyorum. Bu çok güzel bir fikir çünkü benim gibi daha çok kişi ilhamını burdan alıyor :)

  Cevapla
  • Kerem Kilic

   Haklısın evet.Tecrübelerimizi paylaşarak daha güzel sonuçlar çıkarabiliriz.Mesela barfiks demirine lastik destek yapma fikrini instagramdan mesajlaştıgım bi beachbody coach u verdi bana.Orada bunun için özel aparatlar satılıyor.Ancak bunlara şu an için ulaşamiyoruz ülkemizde olmadıgı için.

   Cevapla
 3. Merhabalar Kerem :)

  Süper bir paylaşım, öncelikle onun için teşekkür ederim. Yaptığın P90X spor odası pırıl pırıl, beni bile kıskandırdı, ki evinin altında kendi P90X stüdyosu olan biri olarak :-)

  Instagram sayfanı inceledim, çok güzel. Yazıya da direkt linkini ekledim, umarım takipçinin artmasına katkısı olacaktır.

  Tabii ki yakın gelecekte, bizim de resmi Instagram sayfamız geliyor (sana rakip :) şu an biraz daha done topluyoruz, gümbür gümbür girmek için. Ben her zaman +1 kişiyi bile motive edecek bu tür oluşumların yanındayım.

  Bu arada, sanırım biz en son 19 Mart 2016 güncellemende kalmıştık; devamı varsa onu da müsait olduğunda paylaşmanı bekleriz :)

  Görüşmek üzere…

  Cevapla
  • Kerem Kilic

   Hocam tekrar selam.Paylaşımı beğenmenize çok sevindim.Spor odasını kendi imkanlarımla birşeyler yapmak istedim.Hayatta nelere para harcıyoruz. Sadece zararlı atıştırmalıkları hayatımızdan çıkararak ciddi bir kar elde ediyoruz.Bunu da saglıklı şeyler yaratmaya yönelttim.Bunun yanında böylesi bir yatırım kendime ve ileride cocuguma güzel örnek olur düşüncesiyle hiçte beni rahatsız etmedi. Instagram sayfası ise önceliğim tamamen kendimi daha iyi motive edip farklı paylaşımlarda bulunabilmek.Ayrıca evde kendi imkanlarıyla spor yapanların tecrübelerinden istifa edebilmek. Bu yolda artı bir şey bile ogrenebilirsem kardır diye düşünüyorum.Beslenme ile ilgili olsun,antremanlarla ilgili olsun her bilgi karımızadır diye düşünüyorum.Yeni resim çekilecegim bu aralar.Çekilince bir güncelleme daha yaparız. Kilo olarak artık küçük değişimler yaşıyorum ancak tartıya odaklı değilim.Önemli olan yag oranımdaki değişikler diye düşünüyorum.En yakında zamanda güncel resim gönderirim size:) Sevgiler,iyi çalışmalar…

   Cevapla

Yorum Paylaşınız