Motivasyon Atasözleri… 5

Motivasyon atasözlerine bir süredir ara vermiştik. Ama geçici motivasyon düşüşlerinin görülebileceği şimdiki gibi mevsim geçişlerinde, ne olursa olsun onu kaybetmemek gerekiyor.

Başladığınız egzersizleri ve beslenme de dahil genel olarak sağlıklı yaşama alışkanlığınızı şimdi bırakmanın, belki kalın paltoların altına saklanacağınız bu dönemde değil de, önümüzdeki yazda plajlara çıkınca nasıl “vah tüh, keşke bırakmasaymışım…” dedirteceğini hatırlayın.

Yarın 21 Aralık, ekinoks, yani gündönümü… Belki en uzun gece ama, aynı zamanda demektir ki günler de birer birer uzamaya başlayacak. Belki de harekete geçmek için en iyi zaman.

P90X’in size ne kazandıracağını şimdi anlatmayalım, bu sitede bunu anlatacak 100’lerce sayfa ve başarı öyküsü var. Şu an sadece size “kaybettireceklerinden” birini söyleyelim. Ölen yağlarınızın arkasından yas tutacağınızı zannetmiyoruz.

Ölen Yağlar

7 Yorum

 1. Pınar BAYTAR

  evet şimdi oldu hocam yarın siyah giyinip kenpo-x eşliğinde bütün vücudumdaki yağları öldürücem dönüp arkama bile bakmadan :) (dişihulk)

  Cevapla
  • Zaten yakında motivasyon görsellerine seni çıkarmaya başlayacağız sanırım Dişi-Hulk :-)

   Cevapla
   • Pınar BAYTAR

    siz ne derseniz o :) memnuniyetle :D

    Cevapla
 2. Bu motivasyon sözleri hep devam etsin lütfen.

  Özellikle bu yağları “ÖLDÜRME” düşüncesi beni gerçekten mest etti. Fotoğraftaki vücut da öyle; ne eksik ne fazla.

  Cevapla
  • Teşekkürler Melis,

   O zaman sen istediğin sürece devam eder Motivasyon Atasözleri :-)

   Cevapla

Yorum Paylaşınız