İnanılmaz Bir Değişim Hikayesi…

Nereden başlasak… Normalde soldaki 301 x 220 piksellikteki kapak fotoğrafına “Öncesi ve Sonrası” fotoğraflarını beraber koyarız… Ama bu sefer “öncesi” fotoğrafının kadrajı o kadar genişti ki, ikisini birden sığdırmak mümkün olmadı (Before & After’ları aşağıda görebileceksiniz).

Hikaye, karar verip, devam ettiğinizde nasıl başarıya ulaşacağınızı gösteriyor. Bu arada Karar Ver (Decide), Devam Et (Commit) ve Başar (Suceed), her P90X DVD’sinin sonunda gördüğünüz Beachbody’nin de sloganıdır…

Tam 168 kilo ile başlanan bir serüven! Annenin ölümü ve son vasiyet ise… herşeyi başlatan. Ardından bir arkadaşın P90X’ten söz etmesi ve… “neden olmasın?” Gerisini ise aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz. 3 turda verilen 68 küsür kilo… ve serüven devam ediyor.

Bizim ise her zaman söylediğimiz gibi… O yapabiliyorsa, siz de yapabilirsiniz…

İşte O’nun Hikayesi…

Dan Bruce 2

Dan Bruce 1

8 Yorum

 1. musess

  vay be o kilolar izlerken bile hiç gitmeyecekmiş gibi duruyordu azim ve p90x birleşince böle oluyor demekki..

  Cevapla
 2. Arkadaşlar öncelikle p90x den 1 yılı aşkın süre önce mezun olan birisi olarak şunu belirtmeliyim ki bu antremanın içinde bulunan hem cardio hemde ağırlık antremanları sizin bu gün en iyi Salonda bile göremeyeceğiniz düzende kurulmuş antreman sistemindedir . (Daha yeni başlamışlar ve kilo problemi yaşayanlar için söylüyorum) Yeni başlamışsanız ve beslenmenizide yavaş yavaş oturtuyorsanız keinlikle bu programı yapmanızı ve salonda vakit ve para harcamanızı önermem . Cardiosu hııt sistemi esas alınarak yapılmış içinde (Merdiven altı salon hocalarına gidin bırakın ayrı strech yapmayı çoğu antreman sonrası esnemeyi bile pas geçer ki kai greene jay cutler gibi dev adamların atremanlarında esnemenin yerini ve esnemenin spordaki önemini bilimsel olarak google de bulabilirsiniz) yoga gibi merkezi denge sisteminizi ve esnekliğinizi arttıracak güzel bir antreman bulunan ve ağırlık antremanlarının yapım şeklinde değil tempo şeklinde olan ve çoğunda kendi vucut ağırlığından hareketlerine rastlıyacağınız hareketleri barındıran süper dizayn edilmiş bir programdır. Şahsen benim zamanında (uygun bir beslenme ile) 18 kg kadar vermişliğim var, ve hala ‘cardio’ isimli kasları germe ve hııt egzersizini baz almış karma bir antremanını yaparım , Kramplarımın fazla olduğu zamanlar ‘Strench’ isimli antremanını yaparım (ki bu günlerde esnekliğimin sakatlık çıkaracak kadar düşük olduğunun farkına varmamdan dolayı haftada 3-4 güne çıkarma gibi bir düşüncem var) Bu arada Aykut hocamdan yaz ortasında hem sporda hemde p90xde tecrübeli biri olarak nacizhane bir makale yazma isteğim var , nasıl yazarım kime gönderirim bilgim yok 1 yıldırda siteyle ve hocamla bağlantımda yok (tabiki ibrahim abiyle var:) Bu anlamdada bilgilendiriseniz beni çok seviniim

  Cevapla
 3. Gerçekten büyük bir başarı azim örneği. Çok duygulandım bir an önce başlayabilsem ne kadarda çok iyi olacak.

  Cevapla
 4. cengiz uslu

  çok çok büyük bir başarı sağlamış gercekten. Yüzü ve gülüşü şişmanken daha sempatikmiş sanki ama:)

  Cevapla
 5. Hiç sarkma yok çok şaşırrtıcı

  Cevapla
  • Evet, benim de dikkatimi çekti ama herhangi bir deri toparlayıcı ameliyat izi vs. de yok. İnsan derisinin bir süre sonra toparlama özelliği olduğu biliniyor. Ne olursa olsun süper bir başarı.

   Cevapla
 6. Biz de kendi kendimize neleri dert ediyoruz. Çocuğa gerçekten helal olsun.

  Bakıyorum yüzü önceden de gülüyormuş ama resmen içi gülmüş.

  Cevapla
 7. Müthiş! Tek kelimeyle müthiş!

  Cevapla

Yorum Paylaşınız