İbrahim’in Uluslararası Başarısını Kutlarız

P90X-Türkiye olarak, başarısı uluslararası medyaya konu olan P90X-TR Mezunlarından İbrahim’i yürekten kutluyoruz. P90X-Türkiye ile tanıştıktan sonra, P90X DVD Seti ile programı bitirip mezun olan, motivasyonunu hep zirvede tutan, başkaların da aynı şekilde olması için sayısız blog paylaşımlarını bizlerden esirgemeyen, gösterdiği azmin ve kararlılığın ödülünü önce yeni “6-pack”leri ile alan, ve paha biçilmez bir manevi anı olarak, daha kısa bir süre önce ekranının başında izlediği P90X videolarının yıldızlarından Joe Bovino ve yine internetin P90X fenomeni Coach Mike’in Blog’una ana sayfadan konu olmasını, tekrar kutluyor ve bir kez daha tebrik ediyoruz.

Coach Mike - Ibrahim 1

ABD’nin P90X fenomenlerinden Koç Mike, kendi Blog’unun ana sayfasında, Motivasyon başlığı altında P90X-TR Mezunlarından İbrahim için şu sözlere yer verdi.

“Öncelikle, size ilham verici bir şey göstereceğim! Kendisi yurtdışında (ABD dışında) yaşayan İbrahim, Ironman Takımı’mızın gayri resmi bir üyesi olarak, birkaç ay önce bize bir takım tavsiyeler için sorular sormuştu. Ara sıra Facebook hesabımdan da beslenme ve fitness konusunda soruları olurdu. Hatta bir keresinde, kendi ev yapımı protein tarifiyle gelmişti de, kendimi zehirlemekten korktum için denemeye cesaret edememiştim. Onun dışında İbrahim ile direkt temas halinde değildim ve bu süre zarfında bu şekilde P90X yaptığından haberim yoktu! Ve ortada hiçbir şey yokken, bir anda bana mesaj ve bu fotoğrafları gönderdi!

Sıkı çalışma, temiz beslenme, kendini adama ve DEVAMLILIK – işte bu prensipler başarının da anahtarı! Yine söyleyeceğim, seninle gurur duyuyorum İbrahim! Sıkı çalışmaya devam, ikinci tur sonuçlarını merakla bekleyeceğim!”

Ibrahim Facebook

Ve İbrahim, P90X videolarının yıldızlarından Joe Bovino’nun Facebook’una konu olurken…

4 Yorum

 1. İbrahim Abi harikasın valla söyleyecek söz bulamıyorum.Şahsen göğsüm kabardı.

  Cevapla
 2. Ceylan Merve

  Tebrikler İbrahim gururumuzsun :)

  Cevapla
 3. İlk yorum benden olsun,
  İbrahim P90X ilke evrensel boyutta da yer bulmuşsun kendine tebrikler :)
  Bende P90X 3 tur bitirmiş ve şuan Body beast yapan Adam Willks adlı koçla irtibattayım.
  Şu an tam tamına 17 arkadaşımı P90X ile tanıştırdım ve gün sayıyolar başlamak için !
  P90X Bring it !!

  Cevapla
 4. Tebrikler İbrahim, vallahi gurur duydum. O sitelere hergün herkesin kolayca çıkmadığını biliyorum, büyük takdir.

  Ve Türkçe’ye çevirdiğiniz için de teşekkürler Aykut Hocam. Önce okudum Türkçe’si yoktu, bir dakika sonra bir daha girdi Türkçe’si vardı. Herşey ile ve bizlerle bu kadar yakından ilgilenmeniz çok süper bir davranış, size de teşekkürler.

  Benim de en azından bu sitede sonuçlarımı paylaşmama az kaldı. Daha şimdiden kendimi hayatımda hiç hissetmediğim kadar iyi hissediyorum.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız