Benim İçin Hep İstediğim Yeni Bir Başlangıç…

İnanın her zaman istediğim bir şeyi sonunda, sadece motivasyon ve inançla kendim planlayarak yapabileceğimi bilmek heyecan verici bir duygu. Bu duygular ile bu satırları yazıyorum. Aslında herşey çok kolaymış. Yıllarca bu fit ve kaslı vücutlara bakıp kıskanmak, aynaya bakıp bu göbek hiçbir zaman gitmeyecek demek, sadece tembellikmiş…

Benim P90X maceram çok tesadüf başladı ve herşey çok hızlı gelişti. Daha önce neden araştırmadım diye kendime çok kızdım. Ama bir şeylerin düzelmesi ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanın benim elimde olduğunu bilmek inanılmaz heyecan verici bir duygu. Bunu neden söyledim, çünkü önceden bu değişimlerin olması için mutlaka spor salonlarına gitmek, ciddi zaman ve para harcamak gerekir diye düşünüyordum. Hiç de öyle değilmiş, sadece inanmak, istemek ve günde bir saatmiş. Unutmamak lazım her zaman ulaşabileceğiniz bir koçun olduğunu bilmek de bu programın ayrıcalığı.

Şimdi çok inançlı, motive ve heyecanlı şekilde değişimi merak ediyorum. İnsanın hayatında hep istediği bir duyguyu, 90 gün gibi kısa bir zamanda yaşayabileceğini bilmek büyük haz veriyor, ve ben de bu hazzı sonuna kadar yaşamak istiyorum. Eğer siz de şu an bu yazıyı okuyorsanız ve bu benim gibi hayallerinizden biriyse, hiç düşünmeyin ve ertelemeyin. Çünkü bedenimiz en değerli, varlığımız, ben de bunun yeni farkına varıyorum.

Sevgilerimle,

İsmail

13 Yorum

 1. Kutudan çıkacakları dört gözle bekliyoruz :):). Ankara buluşmasında görüşmek üzere

  Cevapla
 2. Merhabalar ismail hosgeldin aramiza emin ol coğu konuda yalniz degilsin bizde tesadufen tanisp.basladik bu tesadufu arti yone cevirende benim icin p90xtr.com hcbirsey iicn gec degil eminim kiskanilacak vucuda fizige ve güce kavusacaksin biz bir aileyiz birbirimize yardim icin burdayiz basarilar

  Cevapla
  • İsmail

   Teşekkürler İbrahim, bence de bu platformun sinerjisi bu duygulardan kaynaklanıyor. Bu ailenin parçası olmak çok güzel.

   Cevapla
   • ayhan3404

    hoş geldin aramıza İsmail yazılarını ve sonuçlarını bekliyor olacağız

    Cevapla
    • İsmail

     sonuçlar için bana biraz zaman verin…:)

     Cevapla
     • Pınar BAYTAR

      p90xtr ailesine hoşgeldin zaman çok çabuk geçiyor haberin olsun :) başarılar :D

      Cevapla
      • İsmail

       Teşekkür ederim Pınar, inşallah her şey istediğimiz gibi olur..

       Cevapla
 3. Merhabalar,

  İlk Blog yazınıza ilk yorum benden olsun :-) Çok güzel açıklamışsınız, teşekkürler.

  Ben P90X ile ilk tanıştığımda çok benzer duygular hissetmiştim. Bir şeyin “yapılabilir” oluşu ve daha önemlisi bunun “%100 sizin elinizde” oluşu, gerçekten heyecan verici. Hayatta her zaman herşey bu kadar açık ve net değildir. En az 3 yıl boyunca Üniversite sınavına hazırlanırsınız, ama istediğinizi kazanacağınızın bir garantisi yoktur. Bir iş peşinde koşarsınız, ama karşılığını alacağınızın garantisi yoktur.

  Ama P90X gibi mükemmel dizayn edilmiş bir programa uyduğunuzda, sonuç almamak mümkün değil. Bu da hergün daha fazlasını istemek için çok yerinde bir motivasyon.

  Şimdiden tekrar başarılar…

  Aykut

  Cevapla
  • Kendi mesajıma cevap vermek istedim :-)

   Bugün bir P90X takipçisinin mesajında söylediği bir cümle çok hoşuma gitti, eklemek istedim. Burası gerçekten çok büyük ama daha önemlisi çok pozitif bir aile. Burada “narsizm” yok, daha çok bilenlerin daha az bilenleri küçümsemesi yok, ya da kimseye karşı en küçük bir saygısızlık yok. Burası herkesin birbirine destek olduğu, karşılıklı motivasyonu arttırdığı ve sizin de bugün hissettiğiniz heyecanı hep canlı tutan bir platform.

   Ve herkese aramızda olduğu için buradan bir kez daha teşekkür etmek istedim. İleride belki İstanbul, Ankara, belki Antalya ya da Kıbrıs :-) bir P90X buluşması düzenlediğimizde, eminim bu pozitif ve fit atmosfer manşetlere taşınacaktır :)

   Cevapla
   • İsmail

    Motivasyonun, desteğin, heyecanın ve saygının en büyük etkenlerinden biri sizsiniz. Desteğiniz ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizin bu yaklaşımınız olduğu sürece bu platform çok daha büyüyecek emin olabilirsiniz.

    Cevapla
   • ayhan3404

    İstanbul buluşmasını iple çekiyor olacağım aykut hocam :)

    Cevapla
  • pandoranin kutusu yavas yavas acilior :) bu akadar hizli olacagini beklemiordum :)
   :)))

   Cevapla
   • Bu tanişma gunlerin de bir bakmisiniz evinizin kara kizi pam de orda :))

    Cevapla

Yorum Paylaşınız