P90X Yolun Yarısı :-)

Evet, yolun yarısını tamamlamış hatta geçmiş durumdayım. Sabırsızlıkla değişim sürecini   bekliyorum. Artık beslenme ya da P90X konusunda hiç zorlanmıyorum, o kadar  nizamileşiyor ki her şey, bir kuralmış gibi kendi kendine akıp gidiyor… P90X ile kendinizi daha dinç ve hareketli hissediyorsunuz, nefes alış verişiniz bile değişmeye başlıyor.

Etrafımdan gelen olumlu tepkiler beni daha çok motive ediyor. Bu arada bir kaç arkadaşımı da  P90X  ailesine dahil ettim :-)  Bakalım  terli ve  hareketli P90X sonucunda neler çıkacak ortaya.

Şunu çok net söylebilirim ki iyi ki P90X ve Aykut Hocamı tanımışım, tabii ki buradaki arkadaşların yorumları ve yazılarını da unutmamak gerekir. 45 gün sonra değişim süreci ile ilgili resimleri paylaşacağım. Şimdilik kendinize çok iyi bakın, P90X ile kalın :-)

8 Yorum

 1. ayhan selamlar ilk 21gun ile 60gun.zordur ilkini atlatmisin.ikincisini atlatinca sadece hareketler degil.zamaninda akdigini goreceksin ki bak.hocanin cok emegi varmis birakman ddmek emek yarida kaldi dsmek p90x mezunlarindan olmaya az kalmis ha gayrett basarilar

  Cevapla
  • ayhan3404

   yorum için teşekkür ederim İbrahim evet emek yarı kalmaması lazım :) tam hız devam bu arada yazılarını takip ediyorum

   Cevapla
 2. Ayhan Selam,

  Tam gaz devam etmene sevindim (sende çok emeğim var biliyorsun :-)

  90 gün sonuçlarını bekliyor olacağız…

  Cevapla
  • Hocam merhaba , bende yazı yazmıştım ama görmediniz sanırım.

   Cevapla
   • Selam Furkan,

    Yoo, tabii ki gördüm de aynı gün 5 tane yeni yazı vardı, hepsini bir sıra dahilinde yayınlıyoruz.

    Not: Bir de buradan Ayhan’ın yazı yorumlarını işgal etmemiz doğru olmaz, bu tip durumlarda mail atabilirsin ;-)

    Cevapla
  • ayhan3404

   aykut hocam evet emeğinizi göz ardı etmek ayıp olur:) hep destek tam destek

   Cevapla
   • Pınar BAYTAR

    Tebrikler Ayhan :) önceden merdiven çıkarken nefes nefese kalan ben şimdi çok normal bir şekilde çıkıyorum nefes olayı dediğin gibi kesinlikle değişiyor :D bu şekilde devam edersen kimse tutamaz seni sevgiler :)

    Cevapla
    • ayhan3404

     teşekkür ederim pınar evet yola devam p90x ile ve sizlerin destekleriyle :) bu arada seninde değişim resimlerini bekliyoruz:)

     Cevapla

Yorum Paylaşınız