3 Yıllık P90X Nelere Kadir?! (Biraz 18+)

Bu yazının başlığını özellikle “O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin” serisine dahil etmedik (aslında gerçekten o yapabiliyorsa siz de yapabilirsiniz!) çünkü sadece tek bir tur değil ama yaklaşık 3 yıllık bir serüvenin ne sonuçlar verebileceğini baştan vurgulamak istedik.

Değişim Kenna Shell’e ait. İyi ki Kenna, çağımızın “cep telefonu ile aynada fotoğrafını çekme” hastalığına tutulmuş da, bize de seyri güzel bir değişim öyküsü çıkmış. Aşağıdaki değişim videosu, sanırım sadece bayanları değil, erkekleri de fazlaca motive edecektir (izleyince hak vereceksiniz :-)

Değişim ve transformasyon o kadar inanılmaz iyi ki, aslında bu tip değişim videoları bazen “yok artık” dedirtip, ters etki yapabilmekte. Ama sıklıkla gelen “P90X sadece 3 ayla mı sınırlı kalmalı?” sorusuna cevap vermemiz gerekirse, tabii ki değil. Bakın egzersizi ve sağlıklı beslenmeyi tüm yaşam biçimi haline getirmek, sonunda nelere kadir… İyi seyirler…

O’nun Hikayesi…

14 Yorum

 1. allah sahibine bağışlasın ne diyelim :D

  Cevapla
 2. The Rock

  Nerden nereye :)

  Cevapla
 3. musess

  Koç aykut :) bende hediyemi bu renk istiyorum bitirince resimde ki gibi.OLUR MU SÖZ MU HOCAM …bayanların p90x tişörtü ile resimleri yok sitede hep erkeklerin var neden acaba ?

  Cevapla
 4. Eva Andressa ile yarışabilecek konuma gelmiş.

  Cevapla
 5. Zuzu

  Şu hatunun videosunun replay tuşu ile seviyeli bir ilişki yaşıyorum bir haftadır. Öyle öyle verdim siparişi. Kaşım gözüm seğiriyor izledikçe. Ben bu 90 günü nasıl geçiririm bilmiyorum artık :D Ya kalıcı kaş göz seğirmelerim olacak ya kalıcı hoş bir vücut :D İkincisi olsun evet.

  Cevapla
 6. bjcaksontr

  Vay canına ….. muhteşem görünüyor .. 3 yıl uzun zaman ama başlangıç resimlerine bakınca o vücut gene iyi toparlamis kendini.

  Cevapla
 7. teoman.T

  insallah bitecek hocam sayılı gun cabuk gecer :D

  Cevapla
 8. teoman.T

  kadına resmen ozgüven gelmis tabikide +18 olacak allah nasip se benimde 87 gunum kaldı :D baslamak bitirmenin yarisidir :D

  Cevapla
  • Katılıyorum :-)

   3 gün bitmiş, bişey kalmamış :-)

   Cevapla
 9. serhat

  amannn sabahlar olmasın :D..
  hocam 3 yılda uzun be :D.. 3aylık sonucu nasıl acaba bu kadının onu merak ettm. şimdi.

  Cevapla
 10. ayhan3404

  valla ben bu programı duyduğumda ozaman türkiyede yok tu bende keşke daha erken yaşta yapma sansım olsaymış diyorum

  Cevapla
 11. Hayati

  Çok haklısın Uğur_K :) Ne yapmalıymış P90X’İ 90 günle sınırlı tutmamalıymışız demek ki:) ben de böyle düşünenlerdenim zaten. Önceden çok derdim keşke daha önce başlasaydım diye ama şimdi zararı, kara çevirme vakti, ve artık iyi ki diyorum iyi ki isteğim programı bulmuşum ve çalışıyorum, çalıştıkça yenilendiğimi hissediyorum.:)

  Cevapla
 12. Ugur_K

  Keşke daha önce başlasaydım dedittirdi gecen sene baslamis olsaydim simdi tur bindirmistim offf off gitti öğrencilik yillarim boşa:)açığı kapatmalı!! :)

  Cevapla
  • Mehmet

   Öğrencilik yıllarında tanışmış olman da güzel. Bence yine de şanslı hissetmelisin. Ben üniversiteyi bitireli 5 yıl oldu ancak tanıştım. Henüz başlayamadım bile. İşin güzel tarafından bakmalı belki de, hiç tanışmayadabilirdik.

   Cevapla

Yorum Paylaşınız