Tarihte (Yani 90 Gün Önce) Bugün…

P90X’te her Pazartesi, yani haftanın ilk günü, keyifle okuyacağınızı tahmin ettiğimiz yeni bir yazı dizisine yer veriyoruz.

P90X-Türkiye’nin ana sayfasında bir sayaç vardır, dikkat etmişsinizdir. “Eğer P90X’e bugün başlarsanız, XXX tarihinde hayatınızın en iyi fiziğine sahip olacaksınız!” der… İşte bu yazı dizisini, onun tam tersi olarak düşünebilirsiniz. Yani bundan 90 gün önceye denk gelen hafta karar verip başlamış olsaydınız, bu hafta içerisinde belki de hayatınızın en iyi fiziğine kavuşmuş olacaktınız bile.

Zaman bu, göz açıp kapayıncaya kadar geçer… Hani hep dersiniz ya, önemli akılda kalan bir olayın ardından; “Aaa, o kadar geçti mi onun üzerinden, daha sanki dün olmuş gibi…” diye. İşte bu başlık, size zamanın nasıl geçtiğini, “ahh vahh keşke” demeden artık başlamak gerektiğini hatırlatacak!

25 Mayıs 2015…

25-05-Galatasaray

Son yılların en çekişmeli futbol sezonunda bitime 1 hafta kala, Fenerbahçe’nin sansasyonel 4 kırmızı kart ile, Başakşehir ile 2-2 berabere kalmasının ardından, Galatasaray otomatikman 20. şampiyonluğunu ilan eder ve Türkiye’de 4. yıldızı takan ilk takım olur… O gün P90X’e başlamış olsaydın, bugün hayatının en iyi fiziğine kavuşmuş olabilirdin!

P90X 25-05

“O gün” P90X’e başlayan… Şimdi “bugün”…

3 Yorum

 1. Süleyman Demirel, “Genelevleri kapatalım da, millet bizi mi sevsin?” diyeli 44 yıl oldu.
  Bülent Ecevit, bir mitingde “Bu düzen değişecek” deyince bir vatandaş “Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek?” diyeli 17 yıl oldu.
  Güzeldere köyü muhtarlığı siyasetçilerin köye girmesini yasaklayalı 13 yıl oldu.
  Tansu Çiller, “Cenabı Allah’ı size emanet ediyorum!” diyerek miting alanındakilere büyük bir sorumluluk yükleyeli 11 yıl oldu.
  Kaya Çilingiroğlu, Ferrari’ye binerken “Ferrari’yi yeni mi aldınız?” sorusuna “Siz Feraye’yi nerden tanıyorsunuz?” diyeli 10 yıl oldu.
  Meclis spor, kimsesiz çocuklarla yaptığı moral maçını 3-2 kazanarak çocukları ağlatalı 7 yıl oldu.
  Meclis spor, Engelliler haftası kapsamında görme engellilerden oluşan takımı dostluk maçında 7-3 yeneli 6 yıl oldu.
  Bakan Mehmet Şimşek, “Kadınlar iş aradığı için işsizlik yüksek” diyeli 5 yıl oldu.
  Çorum’da Hayvanları Koruma Derneği açılışında kurban kesileli 4 yıl oldu.
  Kırşehir’de komşusunun tavuğuna tecavüz eden adam, yakalanınca “sadece arkadaşız” diyeli 4 yıl oldu.
  Japonya’daki 8,9 büyüklüğündeki depremde camdan atlayan tek kişi bir Türk çıkalı 4 yıl oldu.
  Melih Gökçek, Samanyolu Haber’de katıldığı bir programda “Anası tecavüze uğruyorsa neden çocuk ölsün? Anası ölsün” diyeli 2 yıl oldu.

  Cevapla
  • viXen

   hahaha.. harbiden ya, tarihte bunlar yaşandı.

   Cevapla
 2. viXen

  Tokat gibi geldi… Erkek arkadaşımla 31 ağustosta başlasak aslında…

  Cevapla

Yorum Paylaşınız