P90X Uygulayan NFL Oyuncuları ve Twit’leri

Türkiyenin tartışmasız en büyük P90X (ve tabii Insanity :-) sitesi ve Ev Fitness Platformu olarak hergün belki binlerce mesaj alıyoruz. Bunların yüzde 95’inden fazlasının olumlu olması bizi çok mutlu ediyor. Ama bunların yanında, seyrek de olsa şu tip yorumlar duymuyor değiliz.

“P90X, spor salonuna gidemeyen korkaklar içindir… P90X, sadece bir kilo verme programıdır… Yıllardır spor salonuna giderim, böyle bir programa inanmıyorum…” gibi.

Bu yüzden bugün sizler için, belki de dünyanın en elit ve dayanıklı sporcularından sayılan, Amerikan Profesyonel Futbol Ligi, yani NFL’in süper-star’larına ve onların Twitter’larındaki P90X yorumlarına yer vereceğiz.

Eğer siz de P90X’e başladıysanız bir bakıma onlarla artık aynı “ligde” olduğunuzu da bilin diye!

Bret Favre – Ney York Jets (Gelmiş geçmiş en iyi Quarterback’lerden)

brett favre p90x

“Bugün evimin bodrumunda P90X yaptım. İlk gün egzersizi, Chest & Back. Acı!!!”

“Did P90X in the basement just now. First day – chest a& back. Pain!!” – Twitter

Kurt Warner – Arizona Cardinals

kurt warner

“39 yıldır karın kaslarımı hiç görmedim… Şimdi P90X’i test etme zamanı… 90 gün sonra görüşürüz!”

“Haven’t seen abs in 39 years… so putting P90X to the test… let u know in 90 days!” – Twitter

David Akers – Philadelphia Eagles

david-akers

“Bu bir kandırmaca değil. Sıkı çalışma ve hayatın her alanında değişiklik gerektiriyor. Hadi bir tane ilaç yutun, 18 kilo verin tarzı birşey değil. Zor ama sizi gerçekten çalıştırıyor”

“Its not some gimmick. It actually involves working hard and changing the regimen all the time.” Aker’s continued by saying, “It’s not like, ‘Hey, take this pill, you’re going to lose 40 pounds of fat.’ You bust your butt. It’s tough.” – Twitter

Yine aşağıdaki gibi pekçok aktif NFL yıldızı P90X’i uygulamaktadır.

hines-ward

Hines Ward (WR)

emmitt-smith

Emitt Smith (RB)

ray-lewis

Ray Lewis (LB)

Donovan McNabb

Donovan McNabb (QB)

Brian Westbrook

Brian Westbrook (RB)

.

6 Yorum

 1. Ben neredeyse tüm makaleleri okudum ve kendimi mental olarak hazırladım. Ve makaleler arasında beni en çok gaza getiren makale bu makale diyebilirim. Çünkü bende Türkiye liginde amerikan futbolu oynuyorum ve Favre gibi hatta R.Lewis (gelmiş geçmiş en iyi lb) gibi yıldızların p90x kullandığını öğrenince artık kesin başlamalıyım diyorum. Şuanda önümdeki tek engel kurban bayramı :) Bayram bitip evime gittiğim gün siparişimi verim bir an evvel bende başlayacağım.

  Cevapla
 2. ilayda

  şunu belirtmek isterim ki evet gercekten kendi foto ve videoma baktım bu kadar kötü görünemem diye kendime ve bunu farkedemedigime cok kızdım inanki ..:(

  Cevapla
 3. tamam işte bu isimleride gördüm, iyice motive oldum. Bir an önce başlamak istiyorum p90x e. birde bu sporla birleştirebiliceğim ya onu, 90 günde bakalım ne kadar değişicem. ilk videomu çektim. ürün geldiğinde ilk haftamın sonunda 1 tane daha çekip yayınlıyacağım.

  Cevapla
  • Sinan, yazıyı beğendiğine sevindim. P90X sonuçlarının çok iyi olacağını tahmin ediyorum. (Sitede yayınlamayı ciddi olarak düşünelim bence :-)

   Cevapla
   • Düşünüyorum koç. kendi videomu çektim ve sonra izledim. ardından kendime şunu dedim “bu kadar kilo almış ve bu kadar kötü görünüyor olamam”. Bu işi yapıcam koç, kafaya taktım.

    Cevapla
    • Sinan, son yorumun çok yerinde. Hergün bana belki yüzlerce kişi Shakeology’ler, Supplement’lar, Protein Tozları’yla ilgili sorular soruyor… Ama bence asıl sorulması gereken şey “motivasyon”dur. P90X’e başlamakla, bitirebilmek arasındaki ince nüanstır Motivasyon. Ve sende bunu görmek çok güzel. Artık sonuçlarının da çok iyi olacağına daha eminim.

     Aykut S.

     Cevapla

Yorum Paylaşınız