P90X Bitti… Ama Değişim Sürecek…

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün itibariyle P90X’i bitirdim. Belki de çoğu kimsenin aksine, asıl hedefim kilo almaktı ve bunu başardım. İlk ay zorlansam da ikinci ay programa alıştım ve 90 günü bitirdim.

Hayat tarzım değişti desem yeridir. Fast-food, çikolata, kola ve bunun gibi şeylerle beslenen ben, artık bunları ağzıma sürmüyorum. Kendim pilav yapar oldum o derece :-)

İşte 90 gün sonuçlarım, fotoğraflara yorumlarınızı bekliyorum.

Berat’ın 90 Gün Sonuçları…

Berat 90 Son

9 Yorum

 1. Hayati

  Çok güzel sonuçlar almışsın durmak yok yola devam LETS GO GO …

  Cevapla
 2. musess

  berat,duruşun değişmiş sanki,kollarının kalınlaştığını çok bariz görebiliyorum.tebrik ederim seni 90 günün üstesinden geldiğin için ;)ne mutlu sana darısı tamamlamaya çalışanların başına….

  Cevapla
 3. güzel bir gelişme kardeşim benden sana bir tavsiye yemek yemeden korkma!!!
  yaşın genç altyapın iyi p90x ile kg alman lazım yag yakmışssın faydalı karb.tüketmelisin listesi var beslenme tablosunda zaten p90x yapıorsun korkma yaglanmakdan nohutturr bezelyedir fasulyedir bulgurdur tüket tüketebildin kadar tabi kaç bin kalori alman gerekiyor onları hesapla ona göre

  Cevapla
  • pierreberat

   tavsiye için teşekkürler uygulucam

   Cevapla
 4. Metehan

  Tebrikler kardeşim aramıza hoşgeldin gerçekten yağsız kas kütlesi edinmişsin ve bu gerçekten çok meşekkatli bir yol bunun yanında sen yağda alabilirdin fakat görüyorum ki kas kütlesi almışsın bu gerçekten harika birşey başarılarının devamını diliyorum kardeşim :)

  Cevapla
  • pierreberat

   eyvallah kardesım

   Cevapla
 5. Tebrikler kardeşim helal olsun. E mail adresini verirmisin birkaç sorum olacak.

  Cevapla
 6. Selam Berat,

  Öncelikle P90X Mezuniyetini tebrik ederim. P90X’e çok kişi başlar ama mezun olmak bir ayrıcalıktır :-)

  Bahsettiğin gibi, P90X’in sadece kilo vermeye yönelik olduğu algısı zaten yanlış. Çok iyi bir yağ yakıcı programdır orası doğru ama beraberinde doğru bir yaklaşım ile kalite bir kas kütlesi kazanımı da olacaktır.

  Fotoğraflarına baktığımda ilk 90 günlük değişimi çok iyi gördüm. “İlk 90 gün” diyorum çünkü, anladığım kadarıyla sağlıklı ve fit yaşamın tadını bir kez adın ve bu burada kalmayacaktır…

  Tekrar tebrikler,

  Aykut

  Cevapla
  • pierreberat

   aykut hocam çok teşekkürler sizin sayenizde tanıştım p90xle

   Cevapla

Yorum Paylaşınız