P90X Artık YAŞAM Biçimi!

Öncelikle tüm P90X gönüllüsü arkadaşlarım, merhaba hepinize , gerçekten çok hoş buldum…

Bu deneme amaçlı ilk paylaşımımı size 20. günümü tamamlamış olarak yazıyorum. P90X’i kuzenim, hayattaki en yakın arkadaşım Yavuz Güldüler sayesinde tanıdım. İlk Youtube tecrübemde inanasım gelmedi açıkçası ama o kadar çok insan vardı ki harika sonuçlar alan, o sebeple araştırmaya başladım. Önce psikolojimi hazırladım sonra da beslenme tablomu oluşturup 1 Ekim itibarıyla başladım.

Çok çeşitli sporlar yaptım, hala da üniversitede yapmaktayım fakat vücut yapım yağlanmaya (özellikle bel çevresi) çok müsait, dikkat etmediğim kısa bir süre bana kabuslar gördürebiliyor… Uzatmadan söylemeliyim ki 20 gündür özverili bir şekilde egzersizleri yaptım ve beslenmeme çok dikkat ettim. Hiç ekmek yemedim, hiç şeker kullanmadım ve bir çikolata bağımlısı olarak 1 adet bile çikolata yemedim! Henüz başlardayım ama vücudumun sıkılaştığını çok net hissediyorum. Eee 30. güne çok birşey kalmadı, fark var mı o zaman bakmak lazım… :-)

Sizlerle günlük beslenme listemi gün gün paylaşmayı düşünüyorum, yanlış ve doğruları paylaşalım, yorumlayalım. Biz artık bir P90X ailesiyiz, güzel sonuçlarla hep birlikte çok yaşayalım… :-)

Görüşmek üzere…

3 Yorum

 1. okayselcuk

  Aykut hocam mailiniz ulaştı çok teşekkür ediyorum , her şey için ..:) evet duygu ne olursa olsun kopmamak için bu foruma yakın durmak en doğru tercih, yakında beslenme tablomu paylaşmayı umuyorum , görüşmek üzere :)

  Cevapla
 2. Histoire

  Hoşgeldin! :-)
  Buradaki paylaşımlar sayesinde gerçekten insan programdan kopmadığı gibi motivasyonunu da devamlı üst seviyelerde tutuyor.
  Ben de iş yoğunluğumdan dolayı uzun zamandır paylaşımda bulunamıyorum ama hepinizin yazılarını ve yorumları tek tek okumaya gayret ediyorum.

  Cevapla
 3. Merhaba Okay,

  Aramıza hoşgeldin. Ve ilk 20 günde hissettiğin değişim adına çok sevindim. Bu henüz buz dağının görünen kısmı!

  Beslenme Tablonu ve önerilerini de paylaşmanı çok isteriz. Eminim çok kişi faydalanacaktır ve karşılıklı fikir alışverişi olacaktır.

  Ve son olarak, Bayram tatilinden dolayı maillerde biraz gerideydim ama tüm sorularının olduğu maile geç de olsa bugün cevap verdim :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız