Olur mu?… Olur!

Bu site ya da P90X ile tamamen tesadüf eseri karşılaşanların aklında temelde aslında tek bir soru belirir… Acaba gördüklerim gerçek mi? Acaba olur mu? Yanıtını verelim… Oldu… Oluyor… Ve tabii ki olur…

15 yaşında bu spora başlanır mı? Tabii ki evet, aslında ne kadar erken o kadar iyi… Peki 60 yaşında yapılır mı? Ona da tabii ki evet, doğru beslenme ve egzersizin yaşı olmaz… Peki artık boyumun uzaması mümkün mü? Neden olmasın; 50 yaşından sonra boyunu tam 12 cm uzatan duayen gazeteci-yazar Ertuğrul Akbay’ı araştırın… Ya da Lazar Angelov anasından öyle doğmadı herhalde (tanımayanlar Google Amca’ya Lazar Angelov yazsın lütfen; bu arada amman Lazar’ın o fiziğe P90X ile kavuştuğunu söylediğimiz sanılmasın, ama tüm sporlarda başarının ortak noktası olan kararlılık, devamlılık, azim ve motivasyon ile başardığı kesin), yani istedikten sonra her şey mümkün.

Kısaca söylemek istediğimiz şu ki; “olur mu?” diye soruyorsanız, “evet, olur!”. Unutmayın, her şey, her zaman, sadece ve sadece sizin elinizde.

Olur mu - Olur

* Yukarıdaki fotoğraftaki değişimlerin tamamı P90X ile alınmış sonuçlardır.

4 Yorum

 1. serhat

  arkadaşlar ilk günümü geride bıraktım. hareketlerin yarısını anca yaptım desem yeridir.bu biraz bende negatif etki yarattı. ama son saniyeye kadar çalıştım.

  Cevapla
 2. Mehmet

  Aynı sorular benim de aklıma gelmişti. Ama karşımda çok fazla örnek görünce ve de bu sitedeki paylaşımları takip edince hiç şüphem kalmadı.
  Bence bu siteyi tanıyan ve takip eden kimsenin aklında soru işareti kalmaz

  Cevapla
 3. Metehan

  Hocam ben ilk 2 ay hacim üzerine yoğunlaştım bu 3.ayımda definasyon aralığında mı tutayım olayı yoksa hacime devam mı edeyim? Bu arada hocam yağ yakıp kas oranımda artış gördüm diyebilirim.

  Cevapla
 4. Muhtemelen benzer sorular başta benim de aklımdan geçmişti. Şu an ise işe yaradığını %100 kendimden biliyorum. Zaten böyle bir programın aslında işe yaramamasına imkan yok.

  Ama yine de bu kısa yazı beni gaza getirdi şimdi Pazar akşamı :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız