O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin! – 24

P90X-TR’de büyük ilgi gören, motivasyonel “O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin” serisine bir süredir ara vermiştik ama yoğun istek üzerine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bugün paylaşacağımız değişimde, aslında fazla söze gerek yok. P90X’inin ilk gününde tartıldığında, 105 kiloyu gören, eski bir asker… Ama P90X’i yaparken başta ne kadar zorlansa da, hareketlere kendisini öylesine adamış ki, biz izlerken bile yoruluyoruz :-)

90 gün bittiğinde ise ortada bu sefer çok farklı bir tablo var. 82 kiloda, 90 gün öncesi ile kıyaslanamayacak derecek iyi ve sağlıklı bir fizik. Ve işte her zaman dediğimiz gibi, o yapabiliyorsa, bizler yapabiliyorsak… siz de yapabilirsiniz!

O’nun Hikayesi…

Tüm O Yapabiliyorsa Sen de Yapabilirsin Başarı Hikayeleri için tıklayın

6 Yorum

 1. Şimdi bir sorum olacak bazı p90x motivasyonlarına bakıyorum kimileri uzun yıllar çalışıp emek vermiş gibi vücutlara sahip kimileri henüz yeni gelişme esasında bu genetiksel durummu yoksa sporu yaparken hedef türüne göremi cevaplarsanız sevinirim?

  Cevapla
  • teoman.T

   Muharrem merhaba kardesim
   Simdi soyle bisey diyeyim o kasli masli olan insanlar 3 ayda olmuyorlar vucudun yag orani faLa olanlar misal ben ikinci turda istedigii vucuda erisebiliyorlar ama p90 surecince 22 kilo verdim simdi mezun olacsktim ama belimi sakatladim ve 5 gunum kaldi allah nasip ederse bu haftaui bitircem hayirlisi olsjnnbakalim ;)

   Cevapla
 2. 54. saniye sonrası zorluyor beni cidden.

  Cevapla
 3. bende bu gün 105 kg olarak başlıyorum bakalım 90 gün sonra böyle olabilirmiyiz :)Çok zor ……ama başlamak bitirmenin yarısıdır :)

  Cevapla
 4. Erkan

  Kaportacıya gitsen anca bu kadar düzeltirler :) Saygı duyulacak bir iş çıkarmış kendisi.

  Cevapla
 5. Elemanın başlangıç vücudu benimkine çok benziyor. 90 günde süper değişim, darısı başımıza.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız