Meleklerin de Selüliti Olur!

Neyse ki Victoria Secret modellerinden Karolina Kurkova (yaş 25) sabah koşusuna çıkıp da, tüm özgüvenine rağmen, selülitlerinin de var olduğunu, var olabileceğini gösterdiğinde, bizler de “mükemmel” diye dayatılan klişe bedenlere sahip olmak zorunda olmadığımızı biraz anlamış olduk…

Hanımlar… Eğer varsa ki selülitleriniz, kendinize küsmeyin. Beyler… eğer inci gibi dizili 6-pack baklavaları yerine, hala bir şekerpare görüyorsanız aynaya baktığınızda göbeğinizde, siz de kendinize küsmeyin. Zaten hepsinin çaresi var, siz önce kendinizi sevin! Kendinizi sevin ve pozitif olun ki, bu gidişatı değiştirecek ve hayatınızı/fiziğinizi daha iyi kılacak bir şeyler yapmaya başlayacaksanız, bu yolculuğa da daha pozitif start verin.

Ama sakın ola hedefiniz size “kusursuz” diye ittirilen klişeler olmasın. Siz kendinizi nasıl daha iyi hissedecekseniz o yönde ilerleyin. Önce “içiniz” güzel olsun, çünkü o zaten sonunda dışınıza da yansıyacaktır.

Victoria

Ve işte size, “kusursuz” Photoshop kahramanlarımızdan bir kaç seçme…

Mad 1

Madonna

Lindsey

Lindsay Lohan

Jessica

Jessica Alba

Penolepe

Penelope Cruz

Cameron Diaz

Cameron Diaz

Clooney

George Clooney

3 Yorum

 1. Çok güzel bir yazı olmuş hocam elinize sağlık :-)

  Cevapla
  • Teşekkürler. Aslında Müge’nin bir kaç gün önceki “Güzellik Görecelidir” yazısı ilham kaynağım oldu. :-)

   Cevapla
   • musess

    Aykut hocam ben tam manası ile ifade edememiştim ama tamda anlatmak istediğim şeyi anlatmışsınız elinize sağlık koç aykutumuz:-)

    Cevapla

Yorum Paylaşınız