Konu Dışı… Tony Hakkında Bilmediğiniz Birşey!..

Bugün güzel bir Cumartesi günü ve muhtemelen şimdi duymak isteyeceğiniz en son şey “amman Yoga’nızı ihmal etmeyin” ya da “haydi Plyometrics’e” türünden sözler :-) Bu yüzden, konu dışı ve daha eğlenceli bir başlık açtık.

P90X’in yaratıcısı Tony Horton’a artık pek çoğumuz fazlasıyla aşinayız. Hatta programı uygulayanlarımız onu, muhtemelen kendi eşlerinden bile daha çok görüyorlardır :-)

Peki Tony’nin, bugün dünyanın en başarılı Ev Fitness Programı sayılan P90X’i yaratmadan önce, bir süre Stand-up Komedyenliği ve de yan rollerde aktörlüğü denediğini biliyor muydunuz? İşte şimdi, her zaman her yerde göremeyeceğiniz bir video.

P90X öncesi dönemden, Rebecca’nın Sırrı (Rebecca’s Secret) adlı “softcore erotik” tarz bir filmden kısa bir Tony Horton videosu… Videonun sesi fazla çıkmıyor ancak biz zaten Tony’i hemen hergün fazlasıyla duymaktayız :-)

5 Yorum

 1. Pınar BAYTAR

  hhihihh Tony :)

  Cevapla
 2. Herhalde hayatında, eski işini bırakıp p90x ile bir çok insanın hayatını değiştirmesine yardımcı olarak en doğru kararı vermiş iyiki de vermiş :)

  Cevapla
 3. ayhan3404

  Tony kötü yoldan dönmüş: ) kısme anrteman videolarını izlemekmiş :)

  Cevapla
 4. kariyeri bitmis sanirim oyunculuk da :) iyi ki bitmis sonravspora yonelmis adam simdi amerikani en iyilerinden :)askerlere ant yaptirior :)

  Cevapla
 5. Köşede Sex TV yazıya, koptum :-D

  Ama Tony bizim bildiğimiz Tony, karizmasınız bozmamış :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız