Günün Email’i…

P90X-Türkiye olarak günde yüzlerce email alıyoruz. Ve mümkün olduğunca kısa sürede, her birini en doğru şekilde yanıtlandırmaya çalışıyoruz. Siz de ister P90X, ister beslenme ya da hemen her konuda sorularınızı info@p90xtr.com e-mail adresine yöneltebilirsiniz. Burada, “ne saçma soru, git Google Amca’ya sor!” demek yok :-)

Bu başlık altında, bize gelen e-maillerden, başkalarının da cevaplarından yararlanacağını düşünerek seçtiklerimizi (tabii ki isim belirtmeden), cevaplarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

İşte Günün E-mail’i…

Tarih: 23/10/2015 – Saat: 09:46

Konu: Cardio-X ?

Email: 

Hocam,

Biliyorum sorularımla sizi bıktırdım ama bu Cumartesi (yarın) başlıyorum ve başlamadan dikkatimi çeken bir şeyi daha sormak istiyorum. 

Bana hazırladığınız program takvimine baktığımda, takvimde 11 no'lu Cardio-X DVD'si hiç yer almıyor. Biliyorsunuz benim asıl amacım yağ oranımı düşürmek ve kilo vermek idi. Bunun için aksine Cardio yapmam gerekmez mi?

Bu soruma da yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Ve Cevabı…

Tarih: 23/10/2015 – Saat: 19:08

Konu: Re: Cardio-X ?

Email: 

Merhabalar,

Tabii ki yardımı olayım. Programında “Cardio-X” yok demek, programında “kardiyo” yok demek değil, bilakis daha çok var demek! Açıklayayım…

P90X’in 11 numaralı Cardio-X DVD’si, programın belki de en kolay egzersizi kabul edilir. İçinde 2 no’lu Plyometrics (Zıplama Antrenmanı), 4 no’lu Yoga, 6 no’lu Kenpo ve 8 no’lu Merkez Sinerjik’ten kısa 10 dakikalık bölümler içerir. İşte senin programında ise bunların “kısa” versiyonları değil, “asıl” versiyonları var.

Yani özetle, program takviminde “Cardio-X”in olmaması bir hata değil, bilakis programının bol kardiyolu olduğunu gösterir :-) Ki programa uyduğunda arzu edilen yağ yakımı çok iyi bir şekilde sağlanacaktır.

Başarılar…

Aykut

1 Yorum

  1. A-ha! Zamanında saf saf benim de sorduğum bir soruydu :-) İlk başlangıç anılarım depreşti. Gösterdiğiniz tüm yardımlar için hakkınızı helal edin Aykut Hocam. Biliyorum, şu programı bir türlü tam olarak bitiremedim ama şimdi hiç ara vermemek üzere, bu sefer Hybrid Programı’na başlıyorum (şu anki soğuk algınlığım geçer geçmez). Bu sefer blog da paylaşmayı düşünüyorum. Haydi hayırlısı.

    Cevapla

Yorum Paylaşınız