500,000 Ziyaretçi!

Ve Türkiye’nin 1 numaralı Ev Fitness sitesi www.p90xtr.com, sizlerin de desteği ile 500,000 ziyaretçi sayısını aştı. Kabaca bir hesapla, Türkiye’deki her 150 kişiden biri artık P90X mucizesinden haberdar. Peki, internette her gün boy gösteren, trend diyetler, zayıflama hapları, mucize çaylar, Acai Berry’ler, Saba Tümer’in adını kullananlar… bir görünüp bir kaybolurken, P90X programı neden bu kadar istikrarlı bir şekilde büyüyor. Cevabı basit. Çünkü P90X gerçek! Yıllardır herşeyi deneyip fazla kilolarından kurtulamayanları 90 günde hiç olmadığı kadar forma soktuğu kadar gerçek… Hergün spor salonuna gitse de bir türlü baklavaları göremeyenleri six-pack’lerine kavuşturduğu kadar gerçek… Sadece 3 ay görmediği tanıdıkları ile karşılaştıklarında, aldıkları iltifatlar karşısında yüzlerde oluşan gururlu tebessüm kadar gerçek… İnsanları sadece istedikleri ideal fiziğe değil, enerji seviyesi ve mental olarak da hayatlarının en iyi yaşam kalitesine kavuşturduğu kadar gerçek…

P90X-Türk, bugüne kadar ne bir reklam almaya ihtiyaç duydu, ne de bir reklam vermeye. Çünkü P90X ile tanışan herkes, aslında canlı birer reklam panosuna döner. Ve işte bu haklı ilgi, katlana katlana www.p90xtr.com’u bugün 500,000’in üzerinde ziyaretçi sayısına ulaştırdı.

Her yeni gün aramıza katılanlara, Blog yazılarıyla, yorumlarıyla katkıda bulunanlara, P90X’i yapanlara, yarım bırakanlara, tekrar başlayacaklara, hergün hayatlarını daha iyiye doğru değiştirenlere ve değiştireceklere… sonsuz teşekkürler. Nice 500,000’lere…

500000

Dikkatli takipçiler, sitenin sağ alt kısmındaki sayacı farketmiştir. Sizlerin her geçen gün büyüyen desteği ile çok yakında 1,000,000’da buluşmak üzere…

7 Yorum

 1. programda 2. gunum bitti kolumu kaldıramıyorum her yerim et kesti ne yapayım dinleneyim mi bir gun yoksa devam mı tecrube sahipleri size sesleniyorum

  Cevapla
  • serhat

   benim yarın 30.günüm.
   ilk hafta bende perişan haldeydim,ama ara vermedim. kısacası devam et :)2. hafta birşeyin kalmayacak.

   Cevapla
 2. serhat

  rakam çok iyi, yalnız popülerite arttıkça ilgi ve alaka ters orantılı yavaşlar bana kalırsa. umarım böyle olmaz. daha şimdiden 2 haftada yazdığım nerdeyse 5 soru karşılıksız kaldı :) önceleri anında cevap olurdu.

  Cevapla
 3. zaman hızlı ve gittikçe kalabalıklaşarak geçiyor .D 300.000 olduğumuz dün gibiydi..:F

  Cevapla
 4. Böyle güzel bir programı bizlere ulaştırdığınız için bende tüm P90X kullanıcıları adına size sonsuz teşekkür ediyorum hocam.Bugüne kadar bir sürü sporla uğraştım kürek,su topu,muay thai,vs..Ancak hiçbirinden bu kadar zevk almamıştım.3.haftamdayım ve gerçekten gözle görülür bir değişim başladı vücudumda.90 günün sonunda fotoğraflarla birlikte bir blog oluşturmayı ve sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.Herkese spor ve sağlık dolu günler diliyorum..

  Do your best and forget the rest :)

  Cevapla
 5. Asıl teşekkür, 500.000 kişinin bilgi alışverişine köprü olan sanadır koç. Fakat, 1,000,000 beni kesmez şunu 10 yapalım. (:

  Cevapla
 6. Aykut Hocam’ı ve bu siteye emeği geçen herkesi tebrik ederim.

  Sağlıklı bir beden ve ruh için düzenli spor ve sağlıklı beslenmenin önemi son yıllarda insanımız tarafından da anlaşılmaya başlandı. Artık diğer insanlar da kolay yolu seçmenin yerine zor ama daha zevkli olan bu yola geçmesi gerekiyor.

  Bu arada Aykut Hocam size bahsettiğim kalçamdaki ameliyat yüzünden açılan 7 cm’lik açık yara kapandı ama P90X hareketlerine bakınca bunun için erken olduğuna karar verdim. İlk turu 10 gün sonra Insanity ile başlayacağım. Insanity’i kazasız belasız atlatırsam 2. turu P90X’le geçireceğim :). 73 gün sonra başınızı ağrıtmayı amaçlıyorum :).

  Cevapla

Yorum Paylaşınız