3.Hafta, 2. gün

Merhaba,

Bu hafta 3.haftam, oldukça bitkinim aslında, spor yapmayı bırakın kendimi yataktan çıkaracak gücü bile bulamıyorum. Ama yine de kendimi yataktan çıkarıp işe gitmeye mecburum, ve eğer işe gidebiliyorsam programa da devam edebilirim :-)

İlk haftada göstermiş olduğum bedensel değişimi maalesef bu hafta kendimde göremedim ve biraz da olsa motivasyon kaybına uğradım, bununla paralel derhal Aykut Hoca’yı rahatsız ettim ve kendisinin bana yapmış olduğu açıklamalar ile içim rahatladı. Çünkü bir hayli zorlu şartlarda programı yapmaya çalışıyorum ve sonuç alamamaktan korktum bir an için.

Cardio-X yaptım bugün, ve fark ettim ki artık bu DVD’yi yaparken dinleniyorum ve kendimi ne kadar ter içerisinde bulsam da daha zinde hissediyorum, bu da hareketleri artık onlar kadar hızlı ve düzgün yapabilmem ile doğru orantılı oldu sanırım.

90 günün bir an önce bitmesini diliyorum, ama bu P90X yapmaktan sıkıldığımdan değil, bitiren herkes gibi sonuca biran önce ulaşmak istediğimden, keşke birisi benim bu programı eksiksiz  yatığımda sahip olabileceğim vücudu gösterse bana ve ben de daha bir azimle hareket etsem.

Öyle ya, şu an aklımda bir sürü soru işareti var, tek yaptığım, önce kendime sonra programa inanmak.

içten

13 Yorum

 1. Merhaba @Sayit,

  P90X Başvuru formu linkini http://www.p90xtr.com/p90x-baslama-formu/ doldurup iletişime geçersen Aykut Hoca bu konuyla ilgili sizinle iletişime geçecektir.

  İyi günler.

  Cevapla
  • Teşekkürler Ahmet, bu yoğunlukta bana yardımcı olduğun için :-)

   Cevapla
 2. merhaba bende bu sete sahip olmak istiyorum.
  yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 3. ilayda

  bende merak ettim şimdi pes mi ettiniz yoksa :)

  Cevapla
 4. İçten, hayranların seni bekliyor :-) Ses ver…

  Cevapla
 5. Nefretizm

  Cidden bu arkadaş nerelerde. Bende bu yazıları takip ediyordum.

  Cevapla
 6. içten ne oldu bıraktın mı p90x’i senin yazılarını takip ediyordum sanırım seninle yakın bir zamanda bende başladım p90x serüvenine umarım bırakmamışsındır…

  Cevapla
 7. Nefretizm

  sizi takip ediyorum. spor sabır işidir bunun farkındayım. Hayatımda zor olup başardığım nadir işlerden birisi insanity ile 2 ayda yaklaşık 25 kilo vermekti. çünkü, hareketlerin zorluğunu geçtim , öldürseniz diyet yapmazdım. ama beachbodynin insanity antrenman programına inanıp kısa sürede kilo verebileceğime inandım. haziran ve temmuz aylarında 113 kilodan 88e düşmeyi başardım. aradan geçen sporsuz 3 ayda 4 kilo alıp 92 kiloya çıktım.26 kasımda tekrar başladım. bu sefer ki gelişimi sitenizde bende yazmak istiyorum. Acaba insanity içinde yazı yazabilir miyim sitenizde?

  Cevapla
  • İçten’in adına önce ben cevap vereyim :-)

   Öncelikle Insanity başarınızı tebrik ediyorum; harika sonuçlar almışsınız, hem de 60 günde. Ben de bir süre P90X-Insanity Hybrid yaptığım için Insanity’nin ne kadar zor, ama bir o kadar da etkili olduğunu biliyorum.

   Ve elbette, Insanity hakkındaki yazılarınızı da Blog’da paylaşabilirsiniz. Zevkle okuyacağımıza eminim. Blog yazma yetkiniz açılmıştır.

   Aykut S.

   Cevapla
 8. bende seninle aynı durumdayım :) o kadar cok uraşıyom ya olmassa bişe diye korkuyorum ama şuana kadar 4 kilo verdim bana buda yeter :) 20. günde bitti!

  Cevapla
  • Selam Moment,

   Kesinlikle ama kesinlikle karamsar olma ve kararlılığını koru. Bugüne kadar P90X’i bitirip de tatminkar sonuç almamış olan bir kişi bile yoktur. Bu fizyolojik olarak mümkün değildir, o kadar söyleyeyim. Ama sonuç görmeyeceğine kendini inandıran, 90 güncük sabredemeyen ve programı yarım bırakan, komyon dolusu bir sürü kişi var; lütfen onlardan biri olma.

   Ben de dahil sana inanan ve seni takip edenler olduğunu çok iyi biliyorum; bizi de yüzüstü bırakma… Anlaştık?

   Cevapla
   • Yok zaten pes etmicem daha yolun basındayız :) bugun 21. gün!

    Cevapla
 9. Birşey soracaktım. Bir kadın olarak sadece Cardio ağırlıklı egzersizleri mi yapıyorsunuz, yoksa tam programı mı uyguluyorsunuz?

  Bunu soruyorum çünkü, ilk araştırdığımda bende P90X’in erkek ağırlıklı bir program olduğu izlenimi uyanmıştı.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız