2014 Falınız…

P90X-Türkiye olarak bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2013’te kimilerimiz her Pazartesi egzersizlere başladı, kimilerimiz ise Ab Ripper X’le tanışır tanışmaz bıraktı kaçtı :-) Yine Pazartesi’leri diyete başlandı, taa ki o ilk künefeye kadar :-) Şaka bir yana, aslında hiç kaybedenimiz olmadı. Çünkü biz inanıyoruz ki, bizimle bir şekilde tanıştıysanız, aklınızın bir köşesinde hayatınızın geri kalanını pozitif yönde değiştirebileceğiniz yer etti. Belki faaliyete geçtiniz, belki de geçeceksiniz, ama er ya da geç başaracağınızı biliyoruz.

Ve hemen 2014 falınıza bakalım. Eğer bir yılbaşı gecesi, ya da 2014’ün ilk saatlerinde bir kerecik de olsun yiyeceklerden vs. kafanızı kaldırıp bu yazıyı okuyorsanız, hatta bir de aşağı yorum yazıyorsanız… bizce 2014 yılınız çok ama çok fit geçecek :-)

P90X-Türkiye olarak sayısı 2 Milyon’a yaklaşan takipçilerimizin yeni yıllarını en içten dileklerle kutlarız.

8 Yorum

 1. Pınar BAYTAR

  Herkese Mutlu Yıllar 2014 Hepimize Sağlık,Mutluluk,Huzur,Aşk,Sevgi ve Fit bir Vücut versin :)

  Cevapla
 2. ayhan3404

  Merhabalar Hepinizi yeni yılını içtenlik le kutlarım sağlıklı günler dilerim kenpo x ile giriş yaptım :)

  Cevapla
 3. Metehan

  Aykut hocam başta olmak üzere herkezin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. İnşallah yeni yıl hepimize daha sağlıklı daha fit ve daha güçlü bir beden getirir. Benimde dün Max recovery günümdü aksilik olsa gerek spor yaptığım odanın lambası bozulmuştu bende laptopun aydınlığı ile yaptım :)

  Cevapla
 4. yeni yılınız fit geçsin arkadaşlar inşallah nisanda fitim

  Cevapla
 5. BBatuhan

  Yöntemimi tercih edenler olmuş :D Bende demin bitirdim Kenpo’yu. Bakalım 2014 nasıl geçecek :-) Herkese mutlu yıllar dilerim.

  Cevapla
 6. hkn23slr

  hani derler ya yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş diye :) sırf bu yüzden yoga yı beklettim şuan başlıyorum yeni yıla spor yaparken giricem herkese yeli yılda sağlık mutluluk fit bi vücut dileğiyle hayırlı geceler . (metehan ibrahim ve pınara ayritten mutlu yıllar :)

  Cevapla
  • Metehan

   Sağolasın Hakan abi inşallah yeni yıl hepimizin istediği gibi geçer :)

   Cevapla
 7. fit sağlıklı huzurlu mutlu p90X ile dolu nice senelere :)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız