Yeni Hayata Merhaba…

Merhaba Arkadaşlar,

Adım Akın. 17 yaşındayım. Ben genel olarak kilolarından şikayetçi olan bir insanım. Bu zamana kadar pek çok program denedim; diyetler, evde fitness vs… Fakat hiçbirinden sonuç alamadım ve kilo almaya devam ettim. Bunların başındaki en büyük etken ise fastfood üzerine çalıştırdığımız iş yerimiz oldu.

Buna bir çözüm yolu bulmalıydım. Sürekli görüşme fırsatı bulamadığım bir arkadaşımı 3 aylık bir aradan sonra gördüğümde neredeyse gözlerime inanamadım. 3 ay içerisinde acayip değişime uğramıştı. Arkadaşım yanıtı bana “P90X” oldu. Ve serüven neredeyse bu şekilde daha kafada başlamıştı.

Nasıl birşey acaba diyerek araştırmaya koyuldum. Birkaç Youtube videosundan sonra P90X Türkiye sitesini buldum. 1 ay kadar siteyi sürekli olarak takip ettim, insanların bloglarını okudum ve “NEDEN OLMASIN?” sorusunu kendime sordum. Ve daha sonra Aykut Hocamıza mail attım, sorduğum her sorunun cevabını net olarak aldım ve bu bana büyük bir motivasyon sağladı.

P90X setim hemen büyük bir hevesle geldiğinde DVD okuyucumun arızasını fark ettim :-( ve 15-20 gün kadar geçtikten sonra bir şekilde hallettim ve sonunda bugün 1. günüm :-)

İşte benim P90X ile tanışma öyküm de bu arkadaşlar… Çok iyi sonuçlarla yakın zamanda yeniden görüşmek üzere…

7 Yorum

 1. icten

  İnsanların çoğu 90 günde değişimin mümkün olmadığını söylüyor ve programa başlarken tereddüt ile başlıyor, sen şanslısın çünkü P90X’in gerçek olduğunu gözlerinle görmüşsün. Bu durumda programı sorgulama evresini atlamış ve inanarak azimle devam etme evresine başlamışsın.

  Arkadaşının görüntüsü asla gözünün önünden gitmesin, eğer ki fast fooddan uzak durur ve aksatmadan sporunu yaparsan başarılı sonuçlar almanı kimse engelleyemez.

  Vazgeçmemek için ayrıca çevrende mümkün olduğunca çok kişiye yay bu haberi,spora başladım ve 90 gün sonra beni gördüğünüzde inanamayacaksınız de, sırf etraftan gelecek tepkiler için bile pes etmeden devam edeceğine inanıyorum ben.

  Başarılar şimdiden

  Cevapla
 2. Mehmet

  Gerçekten de Aykut Hoca’nın söylediği gibi 17 yaşında P90x’le tanıştığın için çok şanslısın.

  Cevapla
  • akın

   Ben de kendimi bu konuda gerçekten şanslı hissediyorum teşekkürler. Mehmet abi

   Cevapla
 3. Merhaba Akın,

  Aramıza ve P90X Ailesi’ne hoş geldin :-) Ben de bu kadar iyi bir program ile bu kadar genç yaşta tanışmış olmanın çok büyük avantaj ve ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.

  Çok başarılar, sonuçlarını takip ediyor olacağım.

  Aykut

  Cevapla
  • akın

   Teşekkürler Aykut hocam Sizlerin bu güzel yorumları bana +motivasyon olarak geri dönüyor :)

   Cevapla
 4. Hayati

  Mrb. Akın öcelikle hayırlı olsun. Hayatına yenilik katmak için en iyi seçimi yapmışsın tebrik ederim. Çok geçmeden genç yaşında bu P90X’e kollarını sıvaman senin adına çok sevindirici bir durum. İnş. pes etmeden, hiçbir engele takılmadan ve mazeretlere sığınmadan bu özverili işin üstesinden alnının teriyle ve vücudunun kaslarıyla çıkarsın:) Ben de bir P90X üyesinin bir ferdi ailesi olarak sonuçları seni pişman etmeyecektir, bunda hiçbir şüphen olmasın ASLA PES ETME….

  HOŞÇAKAL

  Hayati….

  Cevapla
  • akın

   Çok teşekkür ederim Hayati abi mazeret yok,engel yok 90. gün görüşmek üzere :)

   Cevapla

Yorum Paylaşınız