P90X ve Etkisi!

Eğer ki bu siteye bir kez olsun giriş yaptıysanız, arkanızı dönüp gitmekle büyük hata yapıyorsunuz demektir!

Biraz kendimden bahsedeyim, 16 yaşında 156 kiloya ulaşan biri olarak sürekli P90X’in video paylaşım sitelerine düşen kısıtlı videolarıyla zayıflamaya çalıstım. Evet bu olmadı değil, ne kadar imkan kısıtlı olsa da 15 kilo kadar verdirdi bana ve sonra ne oldu sizce? Aykut Hoca diye birisi çıktı ve P90X’e, o yıllardır hayal ettiğimiz programa bizi kavuşturdu. Her aradığınızda telefonu öyle bir açıyor ki motive olmamak elde değil. Bize bu imkanı sağladığı ve ilgi alaka gösterdiği için ona ayrıca teşekkür ederek devam ediyorum.

P90X ne kadar extreme bir program olsa da işin içinde hırs ve azim olunca inanın başaramayacağınız şey olmuyor. Evet bu program bana 76 kilo verdirerek benim için imkansız olanı gerçekleştirmi sağladı. Tamam buradaki antrenmanlar çok zor doğru, ama yapmamız gereken program zorsa, ona karşı kolay lokma olmamak.

Yazımı okuduysanız şimdiden sonsuz teşekkürler ediyorum bu başarı öyküsünün videosunu en kısa sürede paylaşacağımdan şüpheniz olmasın.

Saygılarımla,

Furkan

Furkan Once Sonra

14 Yorum

 1. imkansızı değil ama çok zor olanı başarmışsın, ve bunu çok erken bir yaşta başardıgın için seni ne kadar tebrik etsem az kalır, hayatının geri kalanında saglıklı ve böyle fit kalman dileklerimle, tebrikler kardeşim :)

  Cevapla
 2. çok iyi değişmişsiniz şuan kaç yaşında ve boyundasınız acep?

  Cevapla
 3. üstadım naptın sen ya :)
  değişim mükemmel

  Cevapla
 4. Mentalist

  Resmen ”Transformers” Gerçekten muhteşem değişim.P90x evrimi resmen.Şimdiye kadar gördüğüm en iyi değişim fotoğrafı.

  Cevapla
 5. herkese sonsuz teşekkürler ek besin olarak whey protein kullandım gerisi dengeli beslenmeden kaynaklandı .

  Cevapla
 6. Öncelikle değişim mükemmel tebrik ederim :) .Supplement kullandın mı ? Ve birazda nasıl beslendiğin konusunda bilgi verir misin?

  Cevapla
 7. Ne yaptın sen kendini birader :)

  Cevapla
 8. İki fotoğrafı farklı zamanlarda farklı farklı konulara koysanız; eminim çoğumuz aynı kişi olduğunuzu tahmin edemez herhalde :). Arkadaşlar söylemiş ben de destekleyeyim: değişim muazzam. Çoğu insan programın farkına varıp; bir hevesle başlıyor ama 1-2 hafta sonra bırakıyor. P90X’i yaşamınıza yansıttığınız için tebrik ederim.

  İyi günler.

  Cevapla
 9. Şu anda 18 e yeni girdim 1.5 sene fark var diyebilirim .

  Cevapla
 10. Tebrikler, değişim mükemmel.. !

  Cevapla
 11. kaç tur yaptın veya kaç yıl sürdü bilmiyorum ama bence gelmiş geçmiş en iyi değişimlerden biri net ve uzun sürem azmin ve devamlılığında çok iyi bir başarı mükemmel sonuç.

  Cevapla
 12. Metehan

  Tebrikler. Video’yu bekliyoruz.

  Cevapla
 13. merhabalr çok iyi degişim de kaç yıl yapdın? çünkü 1 fotoda 16 17 yaşlarında 2 foto biraz büyük gibi duruyor?

  Cevapla
 14. Selam Furkan,

  Ne diyeceğimi bilmiyorum… Çünkü değişim İ-NA-NIL-MAZ!!! Bu yoldaki her deneyim, her detay için soru bombardımanına tutulacağına eminim ama, hazırlıklı ol :-)

  Video’yu da dört gözle bekliyoruz…

  Tekrar, çok tebrikler.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız