P90X İçin 90 Neden… Madde 49!

Daha önce de P90X’e başlamak için nedenler sıralamıştık ama… Bu sefer biraz daha eğlenceli yaklaşalım istedik :-)

Soru şu ki… Salon ama hangi salon? Spor salonu mu, evinizin salonu mu? Siz; aynanın karşısında pısss’layıp tısss’layanlar, makineden ayrılırken ağırlığı özellikle en ağırında bırakanlar, size supplement satmaya çalışanlar, bir metre önden yürüyen göbekleriyle (ama büyük kollarıyla, Allah var!) size akıl verenler, uzandığı yerin terini silmeyenler ya da makyajı bozulmasın diye hiç terlemeyenler… görmek istiyorsanız, biz sizi tutmayalım.

Ama, sadece kendi evinizin salonunda, dünyanın en iyi dizayn edilmiş, en hızlı sonuç veren programı ve dünyanın en sempatik fittness eğitmeni ile, önümüzdeki yaza gerçek bir beachbody (plaj vücudu!) ile girmek istiyorsanız… o zaman aramıza hoş geldiniz.

30 Yorum

 1. merverol

  Hocam telden girdiğim için paket internet kotam dolduğundan hızı yavaş ve videoları oynatmıyor.şuan izleyemedim ama eminimki animasyon çok güzel olmuştur, bundan şüphem yok. İnternet hızıma kavuşunca izleyeceğim :))

  Cevapla
 2. sehla

  Merhaba hocam,
  Yine çok güzel bir yazı. Animasyona da bayıldım. Yoga dvd si geldi . Çok teşekkür ederim. Bende spor salonlari ile ilgili bi yazı yazmayı düşünmüştüm. Sizin yazıyi gördüm .. tesadüf:))

  Cevapla
  • Teşekkürler, siz yine yazın ama :-)

   Avatar fotosu yine bizim yüzümüzden girmemiştir umarım!

   Yeni kısa Yoga’nızı iyi günlerde yapın… :-)

   Cevapla
   • sehla

    Fotoyu degistircektim tüm resimler büyük geldi filan derken, unutup cikmisim. Bi ara ilgilenicem; )

    Cevapla
    • sehla

     Evet Merve rol hocam her zamanki gibi sözünü tuttu. Hala denetimli yim. Bugün yoga mi yapsam ajaba:))

     Cevapla
     • merverol

      Alkış ifadesi olsaydı keşke :)) sevindim kısa yogaya kavuşmana. Bugün hangi dvd varsa onu yap bence :P, kaçıncı gün oldu

      Cevapla
      • sehla

       Çok utanıyorum ama bir hafta ara vermek zorunda kaldım . Bugün 3. Dvd deyim. Ay sonunda da bir hafta seyahate gitmem gerekiyor. Bizim başlangıç yalan oldu diye dusunmuyo değilim valla. Bi bırakayim gelince başlayayım diyorum içim elvermiyor filan. Kafam karışık merve.

       Cevapla
       • sehla

        bu arada düzeldı sanırım denetim istemedi yuppııı :))

        Cevapla
       • merverol

        Tekrar başlasanız o zaman tekrar ara vermek durumu olabilir, iş programınız Vs bilmediğim için çok uzun ara vermediğiniz sürece sorun olacağını zannetmiyorum. 1 haftadan uzun olursa o ayrı tabi, aykut hocam daha iyi bilir tabi, ama motivasyonunu bozma sonuçta yapıyorsun zamanın uygun olduğunda yan gelip yatmıyorsun :)) benimde yapamadığım oldu pes etmek yok devam :))

        Cevapla
        • sehla

         1 haftalığına kızıldenize dalışa gidiyorum. Yazın köpekbalığı riski var diye kışın gidiyoruz. Gerçi oradada boş durmıcam. gunde ıkı dalış 1500 kalorı yakıyoruz ama malum arap yemekleri bol bol yağlı.Bu 3. başlayışımdı tekrar tekrar başlamaktan korkuyorum. Hep yarım kalıyor bişeyler.

         Cevapla
  • merverol

   Sehla en sonunda aykut hocam hediyesini gönderdi galiba :))

   Cevapla
 3. teoman.T

  Hocamm suppersiniz gene :))

  Cevapla
 4. Erkan

  Şu salonlar hakikaten tehlike saçıyor. Türkiye de salon işi, işlek bir yerde büfe açalım kafasının biraz daha sermayeli versiyonu gibi. İşin ehli adam o kadar az ki… Adam hakkında en ufak bir bilgi sahibi olmadan eline dayıyorlar programı, 3 aya kalmaz yürüyen baklava olursun hadi güle güle aslanım metodu uygulanıyor. Sonra birileri ya bel fıtığı oluyor, ya geri dönüşü olmayan lif yırtıkları ya da ağır sakatlıklar…

  İş yerimin yakınlarında var böyle bir yer. Sahibi tam ibret vesikası. Bacaklar kibrit çöpü, vücut vasat, kollar çok iyi, omuzlar yok, kafa photoshopla monte edilmiş gibi duruyor. Hatta o kadar ki, dijital efektin bu kadar ilerlediğini bilmiyordum dedim adamı ilk gördüğümde. kanlı canlı efekt olmuş adam. Bir kaç malzeme almak için uğradım yanına, sihirli iksir yazmaya kalktı bana. Gezindiğim, okuduğum hiç bir mecraada adını bile duymadığım suplement satmaya kalktı. Direnç lastiği mi? O ne ya, boş ver, sen bunları için, kullanmasan da olur dedi.

  Böyle kafalara bavul bile emanet edilmez bırakın vücudunuzu…

  Cevapla
  • Yine güzel yorum, teşekkürler.

   Not: Bu arada, sitede yılbaşı günü yoğunluktan sıkıntı yaşanıp, bazı yorumlar güme gittiğinden gerçekten kendimizi kötü hissettik ve teselli olarak çok yakında, yorum bırakanlardan her gün bir kişiye yeni Yoga DVD hediyesi vereceğiz :-)

   Cevapla
   • Erkan

    :-) bene yok mu hocam? :-))

    Cevapla
    • İşte onu kasdettim zaten. Günün yorumu deyince, mutlaka biri size gelir sanırım :-)

     Cevapla
     • musess

      İnşallah o gün ki bağlantıya yorum yapmamışsınızdır:))))) siz yogayı uzun yapın srgll budaya bağlıyorsunuz tek seferde bir kaç kez daha yapsanız hindistanı siz kurtqrırsınız:)))

      Cevapla
      • Erkan

       musess sen kimden yanasın. yani yoga için ölüyor değilim de kısa olsun biraz denemek istiyorum hatrı kalmasın diye :-) bakarsın severim belli mi olur. :-)

       Cevapla
       • musess

        Bak o zamn ben bile gönderirim kendi cd mi size rahat olun :)

        Cevapla
   • merverol

    Hocam alanlara ne vereceksiniz :)))

    Cevapla
    • Bi hediye buluruz biz :-) Bu arada yorumlar düzelmiş galiba :-)

     Cevapla
     • merverol

      Kullanıcı adıyla girince sorun yok, bazen giriş yapmadan yorum yapıyorum o zaman onaylamanızı bekliyorum :))

      Cevapla
 5. Overdose testosteron :-))

  Cevapla
  • Duvarda da “Roid Rage” yazıyor :-)

   Cevapla
 6. icten

  Bunun kız versiyonunu da yapmanız lazım…
  Hem güldüm hem de benzer sahneyi yaşadığım anı düşündüm.

  Cevapla
 7. musess

  Çok süper bir yazı dizisi olacak animasyon bir harika ellerinize sağlık hocam ve komik :)

  Cevapla
  • Sağol Musess :-) Sen devam ediyorsun değil mi?

   Cevapla
   • musess

    Evet koç aykut devam :) 6 gün kenpox günü arz sayın hocam ;)

    Cevapla

Yorum Paylaşınız