P90X Cast (P90X Çetesi!)

Merhaba,

Öncelikle aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum. P90X’i yurt dışındayken yaklaşık 2 ay önce tamamladım. Şimdi ise hedeflerim için biraz daha fazla kardiyo ağırlıklı programıma devam ediyorum.

Açıkçası P90X-Tr olduğunu öğrendiğimde biraz şaşırdım. Fakat Aykut Hocayı, onun transformasyonunu ve siteye olan ilgiyi görünce güzel bir site olduğuna karar verdim.

Burada öncelikle sizlere de eğlenceli olabileceğini düşündüğüm P90X castını yorumlayarak başlayacağım. Bu yorumlamada kendime  göre bir beğenme  sıralaması yapacağım. Sondan başlıyorum ve işte ilk oyuncumuz:

23 Numara: Katie

Back & Biceps DVD’sinde yerini alan Katie, o cırtlak sesiyle bütün çalışma boyunca insanın sinirlerini yerinden hoplatıyor. Bu bölüm zaten yeterince zorlayıcı ve insan kendisiyle mücadele ediyor. Diğer 2 erkek sporcu belli bir sürede ve sayıda bırakmışken, Katie’nin hala son saniyeye kadar devam etmesi, hatta sonlardaki barfikste en zoru olan “Corn Cob”u tercih etmesi gerçekten sinir bozucu :D

katie-p90x

8 Yorum

 1. Hayati

  Harika bir yazı dizisi olacak eline sağlık:)

  Cevapla
 2. ahaha:D::D bu kadın ant sırasında biryerde sesi cırtlak çıkıyor ya:D 15mi ne derken:D ama mısır çoramını o yapcak ben gerimi kalcam derken bu kadın sayesinde yapmıştım:D
  birşey sorcam bu kadınla ab ripperdaki aynı kişi mi?

  Cevapla
  • claymore

   aynı kişi değil. ab ripperdaki kadın Audra, yogada dayer alıyor…

   Cevapla
   • aynısını dusundum sadece bir açıdan benzettim kendimce dedim bu o olsa bu kadar suskn olmaz:D yogada k favorim o arkaddaki esnekligin dibi olan kadın

    Cevapla
 3. claymore

  çete kelimesi de “cuk” oturmuş. elinize sağlık

  Cevapla
 4. Bu arada yazı başlığındaki “P90X Çetesi” sözünü ben ekledim; yazının içeriğini biraz daha betimlemek için. Yoksa tabii ki “Casting” ile “Çete” kelimelerinin hiçbir ilgisi yok; sadece Tony ve Çetesi terimini kullanmayı seviyorum :-)

  Cevapla
 5. Engin

  Katie Corn Cob seçtiğinde ondan nefret eden tek kişi ben değilmişim demek ki :)

  Cevapla
 6. Kesinlikle neredeyse 1,5 -- 2 yıldır yazmayı planladığım bir yazı dizisiydi. Birinin benden önce davranması süper :-)

  Bu sefer benim merakla beklediğim bir yazı dizisi olacak. Ben de her birine yorumlarımla katkıda bulunmak isterim.

  Katie… P90X hakkında yerli ve yabancı okumadığım, incelemediğim kaynak yoktur sanırım ve nedense Katie hep en sevilmeyen cast listesinde birinci sırada :-) Sanırım biraz haddinden fazla Tony yalakası gibi olması ve özellikle de bahsettiğin gibi işgüzarlık yaparak bonus barfiks seçmesi istendiğinde o “I think I’m gonna do Corn Cob” demesi bunun sebebi olsa gerek :-)

  Cevapla

Yorum Paylaşınız