O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin! – 2

Önceki, “O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin” yazısı o kadar tuttu ve pozitif yorumlar aldı ki, bunu bir motivasyonel yazı dizisi haline getirmemek haksızlık olurdu. İnsanlar, değişim videolarını izlemeyi seviyor ve evet, belki onların da sayesinde artık P90X’in ne kadar mükemmel bir vücut, hatta hayat değiştirici bir program olduğu sorgulanmıyor. Ama o etkileyici değişim videolarını tam olarak anlayarak ve hissederek, ilk elden izlemek çok daha anlamlı. İşte “Rocky”nin motive edici müziği ve “Ben değişebiliyorsam, sen de değişebilirsin, herkes değişebilir” sözü ile başlayan, etkileyici yeni bir başarı hikayesi…

Siz de ister kendi çektiğiniz değişim videolarını, isterseniz de Türkçe açıklamaları ile sitede görmek istediğiniz beğendiğiniz videoları bize gönderip, bu yazı dizisinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

O’nun Hikayesi…

O’nun değişim hikayesi, sadece kilo vermek ve fit olmakla ilgili değil. İçine düştüğü depresyon halinden kurtuluşun da hikayesi… Kötü yemek alışkanlığı, stres ve beraberinde gelen kilolar.

P90X ile ilk kez tanıştığında, ilk görüşte aşk gibiydi. İşe yarayacağını o an anlamıştı. Programın en sevdiği yanı ise, bunun “kolay lokma” olmayacağını bilmesiydi. Programla birlikte, işlenmiş gıdalardan, doğal ve sağlıklı gıdalara terfi etti. Ve sonunda 16 bedenden, 8 bedene…

O hedefine ulaştı. Şimdi ise ailesindeki ve çevresindeki herkesi motive ediyor. Kendinize inanın. Eğer O yapabiliyorsa, siz de yapabilirsiniz. Hayattaki en güzel deneyimlerden biri, başkalarının “imkansız” dediği bir şeyi başarmak. Başarınızla gurur duyun ve başkaları ile paylaşın.

Hayatınızda belki de ilk kez şunu hissederek söyleyebilirsiniz. “Kendimle gurur duyuyorum ve kendimi seviyorum”

19 Yorum

 1. Metehan

  Aykut Hocam Coach Wayne’nin değişimini istiyorum :D Türkçe açıklamasını çok merak ediyorum 365 günlük değişimi süper adamın :D

  Cevapla
  • Ok :-)

   Cevapla
   • Metehan

    Aykut hocam bu arada blog yazımı yayınlayacak mısınız? Fotoğrafları mail den atmıştım.

    Cevapla
    • Selam Metehan,

     Yazını önce ben okudum, çok güzel olmuş :-) Ama bundan sonra format, günde 1 update, ve amaç yeni Blog’suz bir gün olmaması. Dolayısıyla, senin güzel tanıtım yazını yarına sakladık. :-)

     Cevapla
     • Metehan

      Aykut hocam yazımı beğendiğiniz için teşekkür ederim. Hybridler bittikten sonra İbrahim abi ve ben İnsanity Asylum’a başlayacağız sizide bekleriz bu arada hocam fotoğraflar nasıl?
      Saygılar
      Metehan,

      Cevapla
     • Metehan

      Aykut hocam bir dahaki P90X Set çekilişi ne zamana?

      Cevapla
      • Artık 1,000,000 ziyaretçiye ulaştığımızda çok büyük bir çekiliş olmalı. Şu anda 700,000’i geçmiş durumdayız.

       Cevapla
       • Metehan

        Şansda ne varsa o olur hocam İnşallah.Biliyorsunuz ki sete çok ihtiyacım var :)

        Cevapla
 2. Metehan

  İbrahim abi p90x den önce yapmışdım zaten asylum’u sadece tanıtımını yaptım zaten. Bana yönelik bir yazı olmadı. Tanıtım yaptım sadece.

  Cevapla
  • Metehan

   Ama merak etme bir daha başlarız İbrahim abi hem daha zevkli olur.

   Cevapla
 3. kadının spora başlamadan önceki ile başladıkdan sonraki bakış açısı gülümsemesi bile değişmiş çok güzel bir video olmuş sıkılmadan izledim keyif alarak degişim muhteşem olmuş .spor bir iletişim aracı videoları izledikçe bunu daha iyi anlıyorum

  Cevapla
 4. Metehan

  Tamam Aykut Hocam Teşekkürler.

  Cevapla
 5. Metehan

  Gene çok iyi bir motivasyon videosu ve çokda iyi bir anne.
  Devamını bekliyoruz Aykut Hocam bu arada yardımınıza ihtiyacım var blog yazısı ile ilgili.

  Cevapla
  • Seri devam edecek gibi duruyor Metehan. Blog konusunda nasıl yardımcı olabilirim?

   Cevapla
   • Metehan

    İnsanity Asylum’da hocam nasıl bir blog hazırlasam diye düşünüyorum azıcık yardıma ihtiyacım var.

    Cevapla
    • Insanity-P90X Hybrid yaptım ancak Asylum hakkında çok tecrübem yok :-) O yüzden senin özgür kalemine bırakıyorum.

     Cevapla
  • metehan kardeşim asylum yaptın mı ? bence blog yazını ertele hybridleri bitirip asylumu da beraber başlarız sonra blog yazısı için güzel bir yazı yazarsın bende yardımcı olurum

   Cevapla
 6. Ben de hedefime ulaşıcam Aykut Hoca :-) yolu yarıladım 47. Gündeyim ve inanılmaz bir değişim var :) acayip de motive durumdayım :))

  Cevapla
  • Merhaba Ümit. Programa biraz geç başlamak zorunda kaldığını hatırlıyorum ama yolu yarılamana ve gösterdiğin değişime çok sevindim :-)

   Cevapla

Yorum Paylaşınız