Hamile Bodybuilder’cılar!..

Tamam, yine sansayonel bir başlık oldu ama inanın orijinal YouTube videosunun başlığı da aynen böyle idi.

Aşağıdaki videoda izleyeceğiniz görüntüler, zaten P90X konsepti ile bağdaşan görüntüler değil. Ama Steroid kullanımının, HGH (Human Growth Hormone) – Büyüme Hormonu kullanımının yan etkilerini gözler önüne sermesinin de yanısıra, “estetik nedir” kavramının nasıl göreceli olduğunu hatırlatıp, öte yandan insana iyi ki P90X gibi bir program var dedirtiyor.

Aşağıdaki görüntülerin ve vücutların hala estetik olduğunu düşünen dostlar da olabilir. Gerçi varsa da, muhtemelen yanlış Blog’da geziniyorlar. Biz ise, %100 sonuç veren P90X ile elde edilmiş, %100 naturel, miskin değil “deli” gibi enerjik, düştüğü zaman birinin elinden tutmasına ihtiyaç duymadan kendi başına yerden kalkabilen, eğildiğinde kendi ayakkabısını kendi bağlayabilen, gerçek anlamda estetik vücutlarımızla mutluyuz…

Hamile Bodybuilder’cılar…

6 Yorum

 1. tolgacoskun

  heh işte benim gittiğim salonda da bunlardan çok vardı durmaksızın birbirlerine supplement öneriyorlardı, sonra dedim ki iyi ki P90X in farkındayım ve uyguluyorum :))

  Cevapla
 2. bence üç estetik vücut var
  1 yüzücülerin
  2 atletlerin (sprinter)
  3 p 90 x ve benzeri

  Cevapla
 3. Pınar BAYTAR

  çok kötü tek kelimeyle ,fazlası zarar diye boşuna demiyorlar.

  Cevapla
 4. herseyin fazlasi kotu ne yazikki kafa yapisiylada onemli genc bir kardesm steroid.kullanior israrla birakmasini soledim ne yazikki bunyeside cok.zayif ve abi ne olursa olsun mankenlik yarismasinada girimde dior uzuldumyapdigi ant listesine bakdim aynen boyle yazior
  Sukuat pullaps pusaps didlafys
  Velhasil hocasinin bilgisi birikimi spordan cok steroid olmus acele vucut acele olume gerek yok.p90x yaparim veya baska program ama saglikli yasarim keskelerje yasamakdansa takarim plyomu yaparim:)

  Cevapla
 5. Metehan

  Bodybuilding artık vücut inşaası olmaktan çıktı artık nerdeyse tüm vücut geliştirmeciler böyle anabolic stereoitlere yöneliyor ve buda vücut geliştirmeye çok yanlış düşüyor adı üstüne vücut geliştirme vücudu sen kendi ellerinle emek emek geliştiriceksinki sonunda gurur duyucaksın böyle basit tricklerle sadece kendini tatmin edersin bunun sonunda ölüm bile var.
  Ama P90X ile 90 gün sonra o duyacağın tatminkarlık hissi bir ömür boyu sürecektir.

  Cevapla
 6. BBatuhan

  İnsanların zararlarını (bildiğim kadarıyla zararları var) bile bile steroide yönelmelerini garip buluyorum. Şahsi fikrime göre doğal yollarla yapılmış bir vücut ile kıyaslanamaz bile.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız