P90X-Türk Nedir?

Tüm Türkiye’yi forma sokan site.

P90X-Türk, sadece vücudunuzu forma sokmanızı değil, tümüyle hayatınızı değiştirmenizi garanti eden, üstelik de bunları sadece 90 gün içerisinde yapacak olan, Türkiye’nin 1 numaralı Ev Fitness sitesidir. Sadece Amerika’da 20 Milyon’un üzerinde kişinin hayatını değiştirmiş, Türkiye’de ise P90X-Türk ile 5 Milyon’dan fazla takipçiye ulaşan, dünyanın bilinen en etkili Ev Fitness Programı P90X, artık %100 Türkçe destekli. 90 gün boyunca her türlü sorunuza cevap bulabileceğiniz, bir email ya da telefon kadar uzağınızda, kendi vücut tipinize, günlük yaşantınıza ve hedeflerinize göre birebir uygulayabileceğiniz size özel programları P90X-Türk’te bulabileceksiniz.

Siz de hayatınızı sadece 90 gün içerisinde değiştirmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken, hemen P90X Ev Fitness DVD Seti‘ni edinerek harekete geçmek.

Fitness Koçları

Neden P90X-TR?

Çünkü herkesin ihtiyacı ve hedefi farklıdır!

P90X-Türk, hayatınızı değiştirecek 90 günlük Program Takvimi’nizi sizin boy, kilo, mevcut fitness seviyeniz, arzulanan hedef ve bunun gibi özel notlarınız doğrultusunda belirler ve sonuna kadar size destek olur.

Yanlış bilgi, sıfır bilgiden daha zararlıdır!

İster ileri seviye bir Fitness Guru’su, ister daha önce hemen hiç spor yapmamış biri olun, P90X-Türk her seviyede yanınızda olmayı, yerli ve yabancı binlerce makaleden ve araştırmalardan derlenmiş en doğru bilgileri size sunmayı garanti eder.

Çünkü motivasyon önemlidir!

90 gün boyunca kendinizi yeni bir yaşam stiline adapte edebilmenizin en zor kısmı, 90 gün boyunca motive kalabilenizdir. İşte pek çok kimsenin çoğu şeye büyük bir hevesle başlayıp, yarı yolda bırakmasının sebebi de budur. P90X-Türk, serüveniniz boyunca yanınızda olup, sertifikali eğitmenleri ve Blog’larıyla sizi motive tutacaktır.

En kısa sürede, en optimum sonuç!

P90X-Türk’te, kadın ya da erkek, atletik ya da spora yeni başlayacak olun, en kısa sürede en optimum sonucu alabilmeniz için, dünyanın en popüler Ev Fitness programı olan P90X’i, size göre şekillenecek Program Takvimi ile sunacak ve birebir desteği ile %100 sonuç almanızı garanti edecektir.

Ürünler

Classic Set

Deluxe Set 2

Extreme Bar 1

 

T-shirt

Amacımız…

P90X-Türk’ün birincil amacı Türkiye’yi forma sokmaktır.

Obezite, uygar batı toplumlarından yayılmaya başlamış, maalesef artık ülkemizi de ciddi şekilde tehdit etmekte olan, çağımızın tartışmasız en büyük sorunlarındandır. Dengesiz beslenme ile paralel hareketsiz yaşam stili, ideal vücut ve yaşam standardından uzaklaşmaya sebep olmaktadır. İşte P90X-Turk, milyonlarca kişi üzerinde kanıtlanmış formülü ile, sizi 90 gün içerisinde hayatınızın en iyi şekline sokmayı, dolayısıyla hayatınızı baştan sona değiştirmeyi amaç ve garanti etmektedir.