“Terli Selfie”ni Gönder Kazan! – 3

P90X-Türkiye’de uzun bir süredir “Terli Selfie’ni Gönder Kazan!” yapmadığımızı farkettik ve konuyu hortlatmaya karar verdik :-)

Daha önce de söylediğimiz gibi, hiçbir şey, “sıkı” bir egzersizin ardından, terden “sırılsıklam” olmak kadar insana kendini iyi hissettiremez! Akıttığınız terler, öldüğüne göz yaşı döken “yağlarınızdır” adeta! Bu alemde terini sıktığında bir bardağı doldurabileni de gördük, kafasından duman çıkanı da, yerdeki kendi terinde kayıp düşeni de :-)

“Ter akıtmadan” oturduğunuz yerden, işe yaramaz alet-edavatlarlardan ya da bilmem ne haplarından medet uman umut tacilerine inat… bizler sıkı bir egzersizin ardından böylesine terlemekten gurur duyuyoruz.

Daha önceki kazananlarımız Gökhan ve Teoman’dan sonra, sıradaki küçük hediye paketi, 1 saatlik egzersizinin ardından gurur tablosunu gönderen “Ahmedburhan” adlı üyemize gidiyor.

– 1 adet Tony Horton Gençlik İksiri Yoga DVD’si

(92 dakikalık orijinal Yoga-X’e sadece 45 dakikalık harika alternatif!)

– 1 adet P90X+ (P90X-Plus) Upper Body Plus – Üst Vücut Egzersiz DVD’si

– 1 adet P90X+ (P90X-Plus) Total Body Plus – Tüm Vücut Egzersiz DVD’si

(Devam turlarında P90X’in çok işe yarayan “Kas Şaşırtması” prensibini devam ettirmenizde çok faydalı olacaktır). 

Siz de “Terli-Selfie”lerinizi info@p90xtr.com‘a veya Whatsapp numarasına gönderebilir ve bu başlık altında yayınlanması halinde, motivasyonunuzu ve sonuçlarınızı arttıracak çeşitli hediyelere sahip olabilirsiniz… Haydi şimdi önce “play”e, ardından “deklanşör”e, sonra “duş”a!

“Terli Selfie” Kazanını… Ahmedburhan

Terli Selfie Whatsapp


Ve Önceki Kazananları Hatırlayalım…

Gkn Terli Selfie

IMG-20150315-WA0000

IMG-20150315-WA0002

IMG-20150315-WA0001

 

6 Yorum

 1. Kadir Simsek

  tesadüfe bakın ki her gün bir kaç saat blogda eski yazıları okurken bugün girmeyeceğim tuttu :) ama olsun, benim burada öğrendiklerim hepsine bin basar ahaha (yazar burada kendini avutuyor)

  Cevapla
  • Göz kırpmaya bile gelmez :-) Aralık ayı, paylaşım ayı, değişime başlama ayı…

   Sizin nasıl gidiyor, Recovery Haftası’na girdiniz mi?

   Cevapla
   • Kadir Simsek

    harika, az önce core synergistics yaptım :) dinlenme haftası bitmek üzere hocam, yarın son yoga var sonra 2. aya başlayacağım. Ancak söylemeden geçemicem, ben bu dinlenme haftasını hiç sevmedim. Her sabah çalışmamı yapıyorum ama ağırlık antremanları olmayınca gün boyunca eksik hissediyorum kendimi. Neyse ki bitti sayılır bu hafta :)

    Cevapla
    • Öyle ama programın her şeyinde bir hikmet var! :-) Muscle Confusion -- Kas Şaşırtması adına Recovery Haftası önemli. İkinci ayda yeni DVD’lerin eklenmesiyle ivme yine yükselecektir.

     Cevapla
 2. Tüh bunu da kaçırdım! Ama konunun hortlaması iyi olmuş, Aykut Hocam sıkı durun, Whatsapp’tan bomba fotoğraflar ve değişimler göndereceğim bir iki gün içerisinde hazır olun.

  Cevapla

Yorum Paylaşınız