Aykut S

5 Ekim 1980. İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Koç Aykut, ikinci Üniversitesini okuduğu ve uzun süre yaşadığı Philadelphia-Amerika’da tanıştığı P90X ile, bu konuda ülkesindeki eksikliği de görerek, genel olarak “Ev Egzersiz” programlarını Türkiye’de yaygınlaştırma ve eğitmenlik çalışmalarını sürdürmektedir. Gönülden verdiği 7/24 destek ile yüz binlerce, hatta milyonlarca kişinin hayatını değiştirmektedir, ve çok daha fazlasını hedeflemektedir.

P90X ile sadece 90 gün gibi kısa bir sürede aldığı inanılmaz sonuç, Beachbody resmi sitesinde yer bulmuş, Türkiye’deki P90X Sertifika’lı tek eğitmendir. Konu hakkında binlerce makalelik araştıramalar ve deneyim sonucunda, paket programın eksik noktaları üzerinde yoğunlaşmış ve bireye özel kişiselleştirilmiş programların başarı yüzdesinin çok daha yüksek olması bilinci ile “her P90X uygulayıcısı için kişiye özel programlar”ı yaratmıştır.

P90X, Insanity, One on One, P90X Plus gibi, türünün en elit programlarını, kişilerin mevcut fitness seviyeleri, gündelik hayatları, hedef ve amaçları doğrultusunda en optimum şekilde programlanması ve isteği olan her bireye yardım ulaştırabilme amacı ile P90Xtr.com’da eğitmenlik çalışmalarına devam etmektedir.

P90X Qualified Sertifikasyonu

Aykut Certification